Projekta „Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā” ietvaros ir uzsākta īsfilmas filmēšana

Neformālās jauniešu grupas „IDeja” pārstāvji ir uzsākuši īstenot jauniešu iniciatīvas projekta īsfilmas filmēšanu, kurā tiks atspoguļoti vairāki Iecavas novada tūrisma punkti, piemēram, Iecavas upe, vēsturiskais parks un citas vietas. Pirmās filmēšanas dienas ir aizvadītas uz Iecavas upes. Kā stāsta īsfilmas komanda, tad Iecavas upe ir lielisks atpūtas veids vasarā, kad upe ir mierīga un var izbaudīt laivošanas prieku gan pa, gan pret straumi. Stāsta Eduards, īsfilmas režisors, montāžas režisors: „Mums paveicās ar lielisku laiku uz upes, kas bija silts un saulains.

Lai izpildītu scenārija autora Edvarta vēlmes, epizodi filmējām ļoti daudz reizes, kas lika man „airēties” ar laivu pamatīgus gabalus, taču tas netraucēja, jo kopējā atmosfēra bija ļoti jautra un pozitīva.” Tiek meklēti arī masu skatu dalībnieki īsfilmas vajadzībām. Īsfilmas veidotāji ir paredzējuši vairākas lomas, kurām aicina pieteikties katru, kuru interesē iesaistīties īsfilmas veidošanā. Video aicinājums pieteikties masu skatiem: http://www.youtube.com/watch?v=OU8xKm51fYQ Savukārt masu skatiem piesakies šeit: http://ej.uz/masuskati/ Īsfilmas pirmizrāde jau 7. septembrī Iecavā, Grāfa laukumā. Jauniešu iniciatīvas projekts tapis ES programmas "Jaunatne darbībā" ietvaros.
   
Neformālās jauniešu grupas „IDeja” pārstāvji

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.