Pilsētvides spēle jauniešiem – "Time to move – iekustinām Rīgas centru!"

3. oktobrī plkst. 14:00 jaunieši no 16 līdz 30 gadu vecumam tiek aicināti piedalīties interaktīvā "Eurodesk" pilsētvides spēlē "Time to move – iekustinām Rīgas centru!".

Orientēšanās galvaspilsētas ielās būs veltīta jauniešu mobilitātei Eiropā, ar atraktīvu un aizraujošu uzdevumu palīdzību stāstot par plašajām jauniešu iespējām Eiropā. Spēles laikā jauniešiem būs iespēja ne tikai pierādīt savu atraktivitāti, bet arī paviesoties dažādās organizācijās, kas saistītas ar Eiropas tematiku un jauniešiem.

Lai piedalītos spēlē, sava komanda 3-4 dalībnieku sastāvā jāpiesaka līdz 1. oktobrim, reģistrējoties tiešsaistē. Reģistrēties pasākumam var arī individuāli, pievienojoties atvērtajai komandai.

Spēle sāksies un noslēgsies grāmatnīcā "NicePlace TELPA" Rīgā, K. Barona ielā 21A (pagalmā). Pulcēšanās grāmatnīcas pagalmā no 13:40, bet noslēgums un labāko komandu sumināšana plānota iekštelpās no plkst. 17.00.

Lai piedalītos spēlē, komandai ir jābūt reģistrētai un līdzi jāņem uzlādēti mobilie telefoni vai citas viedierīces ar mobilo internetu un instalētu Actionbound aplikāciju.

Spēle norisināsies Rīgas centrā, un dalībniekiem uzdevumi būs jāveic pārvietojieties ar kājām. Tā kā oktobrī laiks var būt rudenīgs, lūdzam apģērbties atbilstoši laikapstākļiem.

Kampaņa "Time to move" ir Eiropas informācijas tīkla jauniešiem "Eurodesk" organizēta akcija, kas ik gadu oktobrī iepazīstina jauniešus ar simtiem iespēju doties uz ārvalstīm un piedalīties starptautiskos projektos, iepazīt Eiropu vai iegūt labu pieredzi nākotnei. Plašāku informāciju par citiem pasākumiem Latvijā var iegūt kampaņas mājaslapā.

 

 

Papildu informācija:
Arita Zvejniece
"Eurodesk" nacionālā koordinatore
Tālr.:  67251180
E-pasts: arita.zvejniece[at]jaunatne.gov.lv
https://www.facebook.com/events/1040591556121800/