Pievienojies ES delegācijai Nobela Miera prēmijas 2012 pasniegšanā

Šogad Eiropas Savienībai un 500 miljoniem tās iedzīvotājiem tika piešķirta šī balva par miera veicināšanu kontinentā. Balva tiks pasniegta Oslo, Norvēģijā šī gada 10. decembrī. Četriem jauniem eiropiešiem būs iespēja pievienoties ES līderiem balvas saņemšanā.

Ikviens 8-24 gadus vecs ES dalībvalstu vai ES kandidātvalstu iedzīvotājs var piedalīties konkursā un iegūt iespēju piebiedroties delegācijai. Kas jādara? Jāatbild uz jautājumu „Ko miers Eiropā nozīmē tev?”. 8-12 gadus veci bērni var izteikt savas domas ar zīmējumu palīdzību, 13-24 gadus veci jaunieši ar 120 rakstu zīmju garu tekstu. To var izdarīt līdz 2012. gada 25. Novembrim šajā vietnē: http://www.loveyouthfuture.eu/peace4eu

Šī konkursa partneris ir Eiropas Jaunatnes forums, tas izvirzīs 16 labākos pieteikumus katrā vecuma grupā, pēc tam žūrija izvēlēsies trīs finālistus (vienu katrā grupā). 16 pirmajā kārtā atlasītie pieteikumi (vecuma grupā 18-24) tiks ievietoti arī Facebook vietnē, kur par tiem varēs balsot. Pretendents, kas iegūst visvairāk balsu, tiks ielūgts uz Oslo, kā arī kopā ar 9 uzvarētājiem dosies uz īpašu Nobela prēmijas pasākumu Strasbūrā 12.decembrī.