Pieteikties dalībai ARTIŠOKĀ aicina līdz 5. augustam!

7. septembrī Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments organizē ikgadējo Jauniešu festivālu ARTIŠOKS, kas ir kļuvis par tradicionāliem svētkiem Daugavpilī un kas ik gadu savāc vairākus tūkstošus jauniešu ne vien no Daugavpils, bet arī no citām Latvijas pilsētām. Pasākums tiek rīkots, lai iepazīstinātu jaunos cilvēkus ar iespējām lietderīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku  pilsētā, atbalstot visdažādākās intereses, radošo pieeju un aktīvu, veselīgu dzīves veidu.

Dalībai šī gada festivālā jau ir pieteikušās vairāk nekā 20 jauniešu organizācijas un interešu grupas, kas piedāvās sporta aktivitātes, dažādas radošās darbnīcas, mūzikas un deju zonas, mākslas izstādes un citas aktivitātes. Tāpat festivāla laikā varēs iepazīties arī ar Jauniešu neformālās izglītības centra dalībnieku piedāvājumiem un iespējām neformāli izglītoties jaunajā mācību gadā.

Jaunatnes departaments  aicina  visus kreatīvus jauniešus un jauniešu organizācijas pieņemt aktīvu lomu pasākuma īstenošanā un dalīties ar savām idejām, lai veidotu patiesi labus un košus svētkus! Pieteikties dalībai festivālā ARTIŠOKS var elektroniski, rakstot uz e-pastu artishoks2012@inbox.lv vai zvanot pa tālr. 27028209 (Evita) līdz 5. augustam!

Tāpat festivāla ietvaros bezmaksas koncertu sniegs populārā latviešu grupa MUSIQQ, uz ko Jaunatnes departaments ielūdz visus pilsētniekus un viesus!