Piešķir vecajam, apnikušajam apģērbam jaunu izskatu.

Ja atrodi lietu, kas vairs neliekas gana laba šai sezonai grāb ciet un piedalies darbnīcā „Apģērba otrā dzīve”, atradīsim veidu kā šai lietai dot otru iespēju! Ceturtdien, 27. martā no plkst.18.00 homo ecos: Zaļajā stāvā – Pārdaugavā, Ernestīnes iela 12, sētas māja, otrais stāvs.

Pavasaris galvā, aiz loga... un tavā drēbju skapī? Ko saki, ja tā vietā lai skrietu uz veikaliem, jauno košo pavasara kolekciju apdullināta/-s, paliec mājās un izrevidē drēbju skapi? 

KAS NOTIKS?

Pārveidosim un pilnveidosim apģērbu, apgleznojot to ar auduma krāsām. Iemācīsimies veidot „kosmisko zīmējumu”, kas pēdējā laikā kļuvis populārs. Varēs izpausties pēc savas patikas un bez ierobežojumiem, bet būs pieejami arī šabloni (trafareti) ar dažādiem zīmējumiem.
Par košajām krāsām parūpēsimies mēs :)

KAS VAR PIEDALĪTIES?

Jaunieši un pieaugušie, vecāki, bērni un vecāki ar bērniem, visi kas vēlas šo pavasari padarīt vēl košāku.

KAS JĀŅEM LĪDZI?

-Apģērbs, ko vēlies apgleznot (vislabāk derēs krekliņi no kokvilna+elastāns materiāla)
- Švamme
- Zobu birste
-Radošais gars

(Aicinām minētās lietas nepirkt, bet izmantot jau nopirktās)

PIESAKIES:

Radošajai darbnīcai ir ierobežots vietu skaits, tāpēc nevelc garumā, piesakies aizpildot anketu http://ej.uz/ofir.
Radošā darbnīca - par ziedojumiem.
“Apģērba otrā dzīve” ir projekta “Eko turbulence 2″ lekciju, radošo darbnīcu un ekspedīciju sērijas pasākums. Projektā paredzēti vairāki lekciju vakari, radošās darbnīcas, lai veidotu eko kosmētiku, runātu par ūdens nozīmi kā arī citi pasākumi.
Projektu Eko turbulence 2 tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Nokļūšana:
(Ar sabiedrisko transportu - 5. trolejbuss un 4., 4.z, 21, 38, 39, 46. autobusi, kā arī mikro autobusi. Pietura "Ļermontova iela")