Piesakies studiju vizītei Somijā par starptautisku darbu ar jaunatni

Jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, projektu vadītāji un citi pieaugušie, kas strādā ar jauniešiem, aicināti līdz 16. maijam pieteikties studiju vizītei, kas norisināsies no 10. līdz 14. jūnijam Somijā, jauniešu centrā "Marttinen".

Lauku reģionos cilvēkresursi var sagādāt izaicinājumus, organizējot starptautiskus jauniešu projektus.  Šajā studiju vizītē būs iespēja redzēt viena Somijas reģiona labo praksi, kas apliecina, ka arī lauku reģioni var būt starptautiski.

Studiju vizītē satiksies jaunatnes darbinieki no mazpilsētām, lauku reģioniem un maziem ciematiem, lai iepazītos ar Somijas labo praksi, kā arī lauku reģioni var būt starptautiski.

Studiju vizītes dalībnieki mitināsies apskates reģiona centrā. Dalībnieki brauks uz tuvējiem ciematiem un citām mazām vietām, lai redzētu, kā jaunatnes darbinieki sniedz jauniešiem iespēju sajust projektos Eiropu un tās dažādību.

Tāpat būs iespēja iepazīt dalīborganizācijas  un dibināt kontaktus starp dalībniekiem. Dalībnieki varēs sākt ģenerēt idejas un domāt, kā tās attīstīt tālāk.

Studiju vizīte koncentrēsies uz tādiem jauniešu projektiem kā Jauniešu apmaiņas un Brīvprātīgais darbs.

Kā pieteikties?
Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2018. gada 28. aprīlim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/international-youth-work-in-rural-organisations.7313/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 euro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:

  • kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
  • nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
  • sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildu informācija:
Sanda Roze
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Tālr.: +371 67356289
sanda.roze[at]jaunatne.gov.lv