Piesakies semināram par Erasmus+: Jaunatne darbībā, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu Valmierā!

Aicinām pieteikties bezmaksas semināram par Eiropas Savienības (ES) programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu, kas notiks 12. decembrī, plkst.15.00 Valmierā, Garā ielā 10. Semināru rīko Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) kopā ar Valmieras novada fondu (VNF).

Dalībai seminārā aicinām pieteikties jauniešus, jauniešus bezdarbniekus un darba meklētājus, kā arī jaunatnes lietu speciālistus, pašvaldību jaunatnes lietu koordinatorus, jauniešu centru darbiniekus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un citus interesentus, kuriem būtu aktuāli ar jauniešu izaugsmes iespējām un nodarbinātību saistīti jautājumi. Dalībai seminārā var pieteikties elektroniski, rakstot uz e-pastu laboratorija[at]vnf.lv līdz 11. decembra plkst.17.00. Vietu skaits - ierobežots.

“Erasmus+” ir Eiropas Savienības (ES) jaunā izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programma (2014. – 2020. gadam), lai stiprinātu izglītību, apmācību, jaunatnes aktivitātes un sportu Eiropā. Organizācijām un uzņēmumiem ir iespēja veidot neformālās izglītības jaunatnes jomas projektus un pieteikties finansējuma saņemšanai šādos projektu veidos: mobilitātes, stratēģisko partnerību un atbalsta jaunatnes politikas reformu projekti. 2015. gadā jaunatnes projektus programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” varēs iesniegt trīs reizes gadā.

LR Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par programmas īstenošanu Latvijā, savukārt Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra nodrošinās programmas ieviešanu. Par projektu konkursiem izglītības un apmācības jomā vairāk var uzzināt http://www.viaa.gov.lv sadaļā “Erasmus+”, par jaunatnes jomas projektiem - www.jaunatne.gov.lv.

Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.

 

Papildu informācija:
Gundega Siliņa, VNF Jauniešu ideju laboratorija
Tālrunis: 27820430, 64281792; e-pasts: laboratorija[at]vnf.lv
http://www.vnf.lv