Piesakies par ēnu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā

Aicinām tevi pieteikties Ēnu dienai 2015 arī mūsu aģentūrā. Mēs piedāvājam trīs Ēnu dienas vakances, ar kurām varēsi iepazīties tuvāk: Eiropas Savienības programmu daļas vadītājs un projektu koordinators, kā arī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras komunikāciju daļas vecākais referents.

Nāc un iepazīsti mūsu ikdienu!

No 19. janvāra līdz 4. februārim tev jāapmeklē tīmekļa vietne www.enudiena.lv un jāpiesaka sava dalība.

Ēnu dienā 2014 piedalījās 725 Ēnu devēji, kuri piedāvāja kopumā 5 703 vakances, uz kurām pretendēja 15 010 Ēnotāji. JA-YE Latvija aicina uzņēmumus, organizācijas un iestādes aktīvi pieteikt savas vakances ēnošanai šajā gadā un dot iespēju arvien lielākam skolēnu skaitam mērķtiecīgi plānot savu karjeru.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām. Tas palīdz jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Ēnu dienas laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. 

Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme. JA-YE Latvija īsteno šo programmu un dod iespēju jauniešiem satikties ar saviem potenciālajiem darba devējiem jau četrpadsmito gadu.

 

Seko un uzzini vairāk: 

www.enudiena.lv
www.draugiem.lv/jal 
https://www.facebook.com/juniorachievementlatvija
https://twitter.com/SMULatvija