Piesakies Jauno diplomātijas profesionāļu forumam!

Latvijas Transatlantisā ogranizācija (LATO) šī gada 6.un 7.septembrī organizēs jau trešo Jauno diplomātijas profesionāļu forumu. Forums ir lieliska iespēja ikvienam topošajam ārpolitikas, drošības politikas un aizsardzības ekspertam papildināt savas zināšanas un tikties ar citiem nākotnes līderiem no vairāk kā 30 valstīm! Pieteikšanās termiņš ir 2.augusts!

LATO aicina dalībai forumā pieteikties jauniešus ar interesi par starptautiskajām attiecībām, drošības politiku un citiem globālās dienaskārtības jautājumiem. Forumam var  pieteikties  topošie profesionāļi vecumā no 18 līdz 35 gadiem. LATO izveidota ekspertu komisija izvērtēs visus pieteikumus un tikai izvēlētie kandidāti tiks uzaicināti piedalīties forumā 6.un 7.septembrī.
Forums notiks paralēli Rīgas konferencei, kura jau astoto gadu pēc kārtas ir vadošais ārpolitikas un drošības forums Ziemeļeiropā. Jauno diplomātijas profesionāļu forums ir papildinājums konferences oficiālajai programmai, ar mērķi izglītot un iesaistīt jaunos profesionāļus.

Šogad foruma organizatori piedāvā intensīvu un dinamisku programmu, ar iespēju sekot līdzi Rīgas konferences 2013 tiešraidei, piedalīšanos dažādos grupu darbos, politikas rekomendāciju izstrādi, kā arī iespēju apmainīties viedokļiem ar citiem topošajiem ekspertiem no vairāk kā 30 valstīm. Foruma laikā jaunieši tiksies arī ar Rīgas konferences 2013 viesiem, kuru vidū ir atzīti diplomāti, jomas eksperti un nozīmīgi politikas veidotāji.
Pašreizējā foruma programma ir pieejama www.rigaconference.lv/ydpf. Programma periodiski tiks atjaunināta un papildināta.

Dalība forumā ir bez maksas, turklāt visiem dalībniekiem foruma laikā tiks nodrošināta ēdināšana. Foruma dalībniekiem no ārzemēm brauciens uz un no Rīgas ir jānoorganizē pašiem, taču organizatori piedāvā iespēju sniegt daļēju ceļojuma izdevumu atmaksu. Atmaksājamās summas lielums tiks izlemts katram gadījumam atsevišķi, pēc tam, kad organizatoriem tiks iesniegts dokuments (rēķins, biļete), kas identificē ceļojuma izdevumus. Dalībniekiem no ārzemēm organizatori nodrošinās dzīvošanu viesnīcā trīs naktis.
Jebkādu jautājumu gadījumā, aicinām sazināties, rakstot e-pastu elina@lato.lv!
Vairāk informācijas un reģistrācijas forma dalībai Jauno diplomātijas profesionāļu forumā ir pieejama www.rigaconference.lv/ydpf. Forma ir jāaizpilda angļu valodā. Pieteikšanās termiņš ir 2.augusts!

Forumu organizē LATO, pateicoties atbalstam no NATO Publiskās diplomātijas nodaļas, Melnās jūras fonda, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Ārlietu ministrijas, Sorosa fonda – Latvija un Atlantiskā līguma organizācijas.


Informāciju sagatavoja:
Latvijas Transatlantiskā organizācija
www.lato.lv

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.