Piesakies jauniešu forumam Taivānā par ilgtspējīgu attīstību

Photo by Athena Lam on Unsplash

Aicinām Latvijas jauniešus piedalīties forumā "Global Youth Trends Forum Youth Initiatives for Sustainable Development", kas norisināsies no 24. līdz 31. oktobrim Taipejā (Taivānā). Foruma mērķis ir veicināt jauniešu dialogu un iniciatīvas par globāli nozīmīgiem jautājumiem. Galvenās foruma tēmas būs pilsoniskums un aktīva līdzdalība, klimata pārmaiņas un "zaļais" patēriņš.

Dalībai forumā var pieteikties sabiedriski aktīvi jaunieši ar labām angļu valodas zināšanām vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuriem ir vismaz 3 gadu pieredze saistībā ar vismaz vienu no foruma tēmām un kuri foruma laikā iegūtās zināšanas un pieredzi spēs nodot plašākai sabiedrībai.

Foruma norises izmaksas segs foruma organizētāji. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra daļēji segs dalībnieku ceļa izmaksas.

Lai pieteiktos dalībai forumā, interesentiem jāaizpilda pieteikuma anketa (angļu valodā). Pieteikuma anketa un CV (angļu valodā) jānosūta uz e-pastu rasa.lazdina[at]jaunatne.gov.lv līdz 2017. gada 7. jūlija plkst. 10:00 (pēc Latvijas laika).

Konkursa nolikums
Pieteikuma anketa
 

Kontaktinformācija:
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Rasa Lazdiņa
Tālr.: 67358069
E-pasts: japana[at]jaunatne.gov.lv