Piesakies dalībai praktiskajā darbnīcā "SĀRE KHETENE" ("Visi kopā!")

Kultūras ministrija sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru organizē romu jauniešu praktisko darbnīcu "SĀRE KHETENE" ("Visi kopā!"), aicinot piedalīties pārstāvjus no Latvijas jauniešu organizācijām.

Pasākums notiks 2018. gada 8. jūnijā plkst. 10.00 Rīgā, viesu namā "Dubultmuiža" (adrese: Rātsupītes ielā 10, Kleisti, Rīga, LV-1067). Pasākumā būs iespēja tikties ar romu jauniešiem no visas Latvijas, kuri vēlas aktīvi līdzdarboties pilsoniskās sabiedrības attīstībā un sadarboties ar Latvijas jauniešu organizācijām.

Ja pārstāvi aktīvu Latvijas jauniešu organizāciju un vēlies līdzdarboties, lai romu jaunieši labāk izprastu aktīva jaunieša priekšrocības un, iespējams, vienoties par savstarpējām sadarbības iespējām, piesakies dalībai darbnīcā! Vietu skaits ir ierobežots!

Par dalību pasākumā lūdzam informēt Kultūras ministrijas projekta "Latvijas romu platforma II: dialogs, līdzdalība un savstarpēja mācīšanās" asistentu Kasparu Arhipovu (Kaspars.Arhipovs[at]km.gov.lv,  67330342). Lūdzam sazināties ar Kasparu, ja nepieciešama kāda papildu informācija par darbnīcu un dalību tajā.