Piesakies apmācībām "Caur spēlēm uz panākumiem"

Vai esi kādreiz domājis, kādas kompetences piemīt veiksmīgiem cilvēkiem? Un par to, kādas tieši kompetences nepieciešamas mūsdienās? Kā attīstīt savas kompetences un gūt panākumus? Jā?

Ja esi jaunietis/e vecumā no 13 līdz 25 gadiem, tad piesakies apmācībām "Caur spēlēm uz panākumiem", kuras notiks 2016. gada 31. augustā no plkst.: 9:00 līdz 18:00, jauniešu studijā "BaMbuss", Brīvības gatvē 204, Rīgā.

Pieteikšanās līdz 22. augustam šeit:  https://goo.gl/c7Iagf

Apmācībās tiks izmantotas neformālās izglītības metodes - interaktīvas spēles Mūžizglītības kompetenču attīstībai, kuras tika izstrādātas 2016. gadā Latvijā, Igaunijā, Spānijā un Horvātijā. Apmācības notiks latviešu valodā, tomēr izstrādātās spēles pagaidām ir angļu valodā, bet nesatraucies, apmācību vadītāji nodrošinās tulkošanu. Apmācības vadīs Ginta Salmiņa, Zane Veinberga un Nataļja Gudakovska.

Apmācības ir bezmaksas un dalībniekiem tiks nodrošinātas kafijas pauzes, pusdienas un visi nepieciešamie apmācību materiāli.

Apmācības tiek organizētas programmas "Erasmus+" Stratēģiskās partnerības projekta “Enterprising and surprising through 8 key competences” (projekta Nr.  2015-2-LV02-KA205-000815) ietvaros, kuru īsteno "Baltijas Reģionālais fonds", sadarbībā ar partneriem no Igaunijas, Spānijas un Horvātijas.

Papildus informācija:
Ginta Salmiņa,
"Baltijas reģionālais fonds"
T. 29256888,
E-pasts: ginta.salmina@gmail.com