Piedalies reģionālajā forumā „PAR jauniešiem reģionos: Latgales misija”

Jaunieši, pašvaldību, pašvaldību jauniešu centru, valsts un nevalstiskā sektora pārstāvji – esiet aicināti veidot pozitīvās pieredzes uzkrājumus ziemai! Aicinām pieteikties reģionālajam forumam „PAR jauniešiem reģionos: Latgales misija”, kurš notiks 23. un 24. novembrī viesnīcā „Hotel Dinaburg” Daugavpilī. Pieteikšanās: līdz 15. novembrim!

Kā jaunietim tikt uzklausītam pašvaldībā, kā pašvaldībai sadarboties ar brīvprātīgajiem jauniešiem, kādas iespējas reģionos izmantojam un par kurām nezinām, dalīšanās pieredzē, mācīšanās no citu kļūdām, interaktīvā spēle „Tu un Es - apmaināmies vietām”, darbošanās interaktīvās grupās "Koridors", "Ka tik siltumā un paēdis" un vēl, un vēl...

Ja arī Tu piekrīti, ka jaunieši ir ļoti nozīmīgs resurss reģionu attīstībā, piedalies!

Uzlabosim sadarbību attiecību četrstūrī "Pašvaldība + jaunietis + NVO + sabiedrība"!

Foruma mērķis ir veicināt sadarbību starp iepriekš minētajām mērķauditorijas grupām, ļaujot iejusties vienam otra ‘ādā’, daloties pozitīvā pieredzē par sadarbību, radot iespējamos risinājumus jautājumiem no nepierastiem skatpunktiem.

Pasākuma programma

Dalība forumā ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai - viesnīca „Hotel Dinaburg”, Dobeles ielā 39, Daugavpilī (www.hoteldinaburg.lv).

Lai pieteiktos forumam, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi daina.krivina@gmail.com līdz 2012. gada 15. novembrim.

Piesakies pats un aicini kolēģus/draugus/paziņas!

Informācijai:
Daina Kriviņa
Foruma koordinatore
Tālr.: +371 29354884
E-pasts: daina.krivina@gmail.com

Forumu organizē v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” un biedrību „Dienvidlatgales pašvaldību mācību centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.