Piedalies radošajā erudīcijas konkursā un laimē vērtīgas balvas!

Kas ir Eiropas Savienība? Kādi ir tās mērķi un uzdevumi? Ko tā spēj sniegt jauniešiem? Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, maijā un jūnijā Rīgas vidusskolēniem tiek rīkots radošs erudīcijas konkurss „Tu.Rīga.Eiropa”, kura galvenā balva ir kruīza brauciens pa Baltijas jūru.

Radošais erudīcijas konkurss norisināsies no 15. maija līdz 7. jūnijam Rīgas pilsētā 3 kārtās. Katrā no konkursa kārtām tiks pārbaudītas gan komandas teorētiskās zināšanas par Eiropas Savienības jautājumiem, gan radošums un spēja analizēt procesus sabiedrībā, kas skar ikvienu no mums, dzīvojot Eiropā un esot daļai no Eiropas Savienības ģimenes.

Konkursā aicināti piedalīties Rīgas 10. līdz 12. klašu skolēni, kuri vēlas vairāk uzzināt par Eiropas Savienību, izteikt viedokli par sabiedrībā aktuālām tēmām un attīstīt savu radošumu. Komandu pieteikšana konkursam iespējama līdz 14. maijam adresē www.klubsmaja.lv

Konkursu rīko jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas atbalstu. Konkursa uzvarētājiem trīs dienu kruīzu pa Baltijas jūru nodrošina VRK Travel. Tāpat fināla dalībnieki saņems vērtīgas balvas arī no citiem konkursa atbalstītājiem - žurnāla IR, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā, Nacionālā teātra, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Eurodesk.

Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu konkurss[at]klubsmaja.lv  

 

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.