Piedalies purva iepazīšanas izbraucienā “Cenas tīreļa ekspedīcija”

Rīgas pievārtē atrodas viena no Latvijas dabas dārgumu krātuvēm – Cenas tīrelis. Lai gan ziema jau tepat aiz stūra, purvā ir, ko redzēt – atradīsim pēdējās dzērvenes, klausīsimies ekspertes stāstījumos un izbaudīsim citādas ainavas un krāsas! Sestdien, 07. decembrī homo ecos: aicina jauniešus no 16 gadu vecuma piedalīties purva iepazīšanas izbraucienā “Cenas tīreļa ekspedīcija”. Pieteikšanās: līdz 04. decembrim!

KAS?
Ja Tevi interesē cik daudz no Latvijas teritorijas klāj purvi, kādēļ tie tiek dēvēti par planētas plaušām, kā lietot kompasu un atrast labākās dzērveņu vietas, piesakies ekspedīcijai!
KAD?
Pasākums notiek sestdien, 07. decembrī 10:00 līdz  ~15:00
KO?
Ekspedīcijā purva daudzveidību iepazīsim ekspertes stāstījumos, apslēptās mantas meklējumos, kā arī radošās aktivitātes.
AR KO?
Cenas tīreli kopā dosimies ar eksperti, kas pastāstīs par purva bagātībām un lomu mūsu ekosistēmā, kā arī atbildēs uz visiem dalībnieku ”Kā?” un ”Kāpēc?”
KUR?
Uz notikuma vietu dosimies draudzīgā kompānijā ar mūsu un jūsu automašīnām (anketā norādi, vai ir pieejama automašīna), tikšanās plkst. 10.00 pie homo ecos: biroja Ernestīnes ielā 12.


Uzmanību!
Ekspedīcijā dodoties, ģērbies ērti (paredzēts iziet 5km garo laipu taku) un silti, neaizmirsti cepuri, cimdus un piemērotus apavus, ņem līdzi lietusmēteli gadījumā, ja laiks mūs nelutinās.
Mēs parūpēsimies par siltu dzērveņu morsu un uzkodām atelpas brīdī.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc iepriekš piesakies līdz 4. decembrim, aizpildot anketu. (http://ej.uz/purvs) (Vietu skaits ierobežots – kas pirmais brauc, tas pirmais dodas uz tīreli)
“Cenas tīreļa ekspedīcija” ir projekta “Eko turbulence 2″ radošo darbnīcu un ekspedīciju sērijas trešais pasākums. Projektā paredzēti vairāki lekciju vakari, radošās darbnīcas, lai veidotu dabīgo kosmētiku, ķekatu maskas, kā arī citi pasākumi.

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.