Piedalies pasākumā jaunatnes organizācijām "Piedzīvojums Mangaļsalā"

Biedrība „Par stipru Latviju!” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu 14. un 15. septembrī, jauniešu mēnesī, rīkos pasākumu jaunatnes organizāciju aktīvistiem – „Piedzīvojums Mangaļsalā”. Pieteikties var līdz 06.septembrim.

Tā mērķis ir sekmēt jauniešu sociālo, radošo spēju attīstību, kā arī tālāko organizāciju savstarpējo sadarbību. Pasākumā ikviens tā dalībnieks iepazīs jaunus draugus, smelsies spēku ne tikai turpmākajiem darbiem, bet arī radīs jaunas idejas kopīgai sadarbībai nākotnē. Visi interesenti varēs iegūt informāciju par citu dalīborganizāciju, biedrību un nodibinājumu darbības virzieniem un iespējām aktīvi iesaistīties tajās. Jaunieši aizrautīgi pavadīs brīvo laiku, stiprinot savstarpējās draudzības saites.
„Piedzīvojums Mangaļsalā” norisināsies divas dienas atpūtas bāzē „Mangaļsala”, Rīgā. Ierašanās piektdienā, 14. septembrī, no plkst. 15:00 līdz 16:00. Visu vakaru dalībniekiem dažādas kopīgas aktivitātes un interesanti uzdevumi.Otrajā dienā paredzēti komandu saliedēšanas uzdevumi, vakara noslēgumā labāko apbalvošana.

Dalība šajā pasākumā ir bez maksas. Pieteikties pasākumam var līdz 6. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā www.parstipru.lv, sadaļā „Piedzīvojums Mangaļsalā”.

Ja rodas papildus jautājumi, sazināties pa telefonu 26439995 vai rakstīt uz e-pastu info[at]parstipru.lv.

Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Siguldas ūdens. Informē radio SPIN FM.

Sīkāka informācija par pasākumu www.parstipru.lv.


Informāciju sagatavoja
Elīna Gārbena
Biedrība „Par stipru Latviju!”
Mob. tel. +371 26135134
E-pasts: elina[at]parstipru.lv