Pavasara atklāšanas pārgājiens Siguldā

Pavasara saules stariem aizvien vairāk piepildot mūsu ikdienu, Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde, Siguldas novada Jaunrades centrs, "Fit Nation Latvia" un "Apotheka" Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros aicina 30. aprīlī plkst.10.00 pievienoties "Pavasara Atklāšanas pārgājienam Siguldā".

Pulcēšanās pārgājienam notiks Siguldas stacijas laukumā, pie Laimas pulksteņa. Pārgājiena maršruts vedīs cauri gleznainākajām Siguldas ainavām, dodot iespēju apskatīt Svētku laukumu, Ķeizarskatu, Velnalas klintis, kājnieku tiltu, Krimuldas muižu, Gūtmaņa alu, kā arī krāšņo Gaujas senleju. Maršruta garums būs aptuveni 15 kilometri, kuru veikšanai būs nepieciešamas aptuveni 3 stundas. Pārgājiens noslēgsies kempingā "Dainas", kur, kā jau labākajās pārgājienu tradīcijās, visus dalībniekus sagaidīs karsta, uz ugunskura gatavota, garda zupa.

Visiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs. "Eurodesk" koordinatori kopā ar Eiropas Brīvprātīgā darba jauniešiem no Rumānijas, Spānijas un Portugāles, kuri šī gada vasarā būs pavadījuši gadu, darbojoties un dzīvojot Siguldā, būs sagatavojuši radošas, informatīvas, izaicinājumu un piedzīvojumu pilnas aktivitātes, kas vēstīs par aktualitātēm, kuras atrodamas www.eurodesk.eu tīmekļa vietnē. Eurodesk tīkla mērķis ir informēt jauniešus par mobilitātes iespējām Eiropā, kā arī veicināt jauniešu aktīvu līdzdarbošanos sabiedriski politiskajā dzīvē. Eurodesk ar savu darbību atbalsta "Erasmus+" programmu, informējot jauniešus par viņu plašajām iespējām.

Pārgājiena dalībniekiem vēlams ērts, sportisks apģērbs, par dzeramo ūdeni jāparūpējas pašiem, un, protams, līdzi ņemam lielisku garastāvokli!

Dalība pasākumā ir bez maksas!

Video no pagājušā gada pārgājiena: https://www.youtube.com/watch?v=1V-V2OQG5q4