Pasākums projektā Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā

Saulaini lietainā 21.jūnija dienā Iecavas novada „Labirintos” neformālā jauniešu grupa „IDeja”, jauniešu apvienība GTA, kā arī divas atraktīvas jaunietes no Iecavas SOS mājas tikās, lai organizētu turpmāko darbību projektā „Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā”, kā arī gūtu padziļinātas zināšanas par tūrismu Iecavas novadā caur tūrisma pazinējiem Jāni un Bauskas tūrisma informācijas centra pārstāvi.

Stāsta projektā iesaistījusies jauniete, GTA grupas pārstāve Aelita: Projekta „Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā”, kuru realizē neformālā jauniešu grupa „IDeja” sadarbībā ar jauniešiem no jauniešu apvienības GTA, ietvaros ir veiksmīgi noritējusi pirmā tikšanās Iecavas novada ģimenei draudzīgā atpūtas vietā „Labirinti”. Tikšanās laikā jaunieši uzklausīja atpūtas vietas „Labirinti” īpašnieka Jāņa runu un Bauskas tūrisma informācijas centra pārstāves padomus un stāstījumu par tūrisma attīstību citos novados un Latvijā. Pēc tam jaunieši sadalījās komandās un katra komanda saņēma projekta mapi ar pirmajiem uzdevumiem. Pildot uzdevumus jaunieši projekta gaitā krās punktus, kuri palīdzēs viņiem iegūt balvas. Pirmais uzdevums bija radošais darbs. Tā laikā komandai vajadzēja uzskicēt dizainu dīvānam, kuru vēlāk vajadzēs arī realizēt un kuram tiks piešķirta liela loma visā projektā. Pēc dīvānu skiču prezentācijām, par uzvarētāju atzina radošāko dīvānu. Šim uzdevumam sekoja sportiskās aktivitātes - orientēšanās sacensības atpūtas vietā „Labirinti”. Pēc oficiālās pasākuma daļas jauniešiem bija iespēja izklaidēties atrakciju parkā un baudīt vēdera priekus. Noslēgumā jaunieši saņēma mājas darbus, kuri jāizpilda līdz nākamajai tikšanās reizei 11.jūlijā, kuru plāno sadarbībā ar radošo nometni Zālītē un jauniešiem no Rīgas.

Pirmā pasākuma laikā jaunieši jau ir nopelnījuši bonusa punktus, kuri palīdzēs gūt dažādas noderīgas balvas saistībā ar projektu, piemēram T-kreklu ar „IDejas” logo.
Atgādinām, ka katrs ir laipni gaidīts iesaistīties šajā projektā. Neaizmirsti sekot sociālajā portālā twitter - @ideja_iecava.

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.

Neformālās jauniešu grupas „IDeja” pārstāvji