Partnerību veidošanas seminārs „Empowering Women III”

Jaunatnes darbinieki, apmācītāji un jauniešu līderi var pieteikties partnerību veidošanas semināram „Empowering Women III” par iespēju došanu sievietēm (īpaši nodarbinātības jomā), mēģinot izprast, kā neformālā izglītība var veicināt sieviešu nodarbinātību un viņu sekmes darba tirgū. „Empowering Women III” notiks 2013. gada 21.-26. aprīlī Parīzē, Francijā. Pieteikšanās: līdz 28. februārim!

Partnerību veidošanas seminārs ļaus uzzināt, kā neformālā izglītība un tās iespējas var uzlabot un pilnveidot sieviešu prasmes un stiprināt viņu pašapziņu uzdrošināties uzņemties augstāku atbildību, tai skaitā darba tirgū. Jau iepriekš ir organizēti līdzīgi semināri par sieviešu iespējām: 2010. gadā – par sieviešu vispārēju lomu sabiedrībā un 2012. gadā  - par  sieviešu lomu ekonomikas un biznesa jomā.

Seminārā „Empowering Women III” tiks apskatīti dažādi ar dzimumiem saistīti stereotipi un to ietekme, piemēram, stikla griestu efekts, kas traucē sievietēm virzīties pa karjeras kāpnēm. Dalībnieki semināra aktivitāšu ietvaros varēs dalīties pieredzē, kādas ir sieviešu nodarbinātības iespējas citās valstīs. Semināra laikā tiks izstrādātas rekomendācijas, kā sievietes ar neformālās izglītības palīdzību var sevi pilnveidot personīgajā un profesionālajā jomā. Rekomendācijas tiks prezentētas semināra noslēguma konferencē, kurā piedalīsies arī plašāka publika un biznesa vides pārstāvji.

Organizators: Francijas Nacionālā aģentūra
Līdzfinansējums: LVL 20
Darba valoda: angļu
Pieteikšanās partnerību veidošanas semināram iespējama līdz 2013. gada 28. februārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/tools/european-training-...
Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par partnerību veidošanas semināru angļu valodā: http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/emp...