Par pieejamo finansējumu 1. oktobra “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iesniegšanas termiņā

Pēc diviem saspringtiem “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iesniegšanas raundiem, kas aizvadīti 2015. gadā, arī uz trešo raundu 1. oktobrī pirmās pamatdarbības projektiem (jauniešu apmaiņas projektiem un Eiropas Brīvprātīgajam darbam) sadarbībā ar Kaimiņvalstīm vēl ir pieejams finansējums.

Tomēr vēršam uzmanību, ka finansējums minētajiem pirmās pamatdarbības projektiem sadarbībā ar Kaimiņvalstīm pieejams pāris projektiem. 

Atgādinām, ka saskaņā ar programmas “Erasmus+” vadlīnijām, par ES Kaimiņvalstīm tiek uzskatītās Rietumbalkānu reģiona valstis (Albānija, Bosnija un Hercogovina, Kosova, Melnkalne, Serbija), Austrumu partnerības valstis (Armēnija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Gruzija, Moldova, Ukrainas teritorija, kas atzīta starptautiskajās tiesībās), Vidusjūras reģiona dienvidu valstis (Alžīrija, Ēģipte, Izraēla, Jordānija, Libāna, Lībija, Maroka, Palestīna, Sīrija, Tunisija), Krievijas Federācija (Krievijas teritorija, kas atzīta starptautiskajās tiesībās). Ar pilnu programmas Kaimiņvalstu sarakstu aicinām iepazīties vadlīniju 24. lpp. 

Lai veiksmīgi sagatavotu un iesniegtu projektu līdz nākamajam projektu iesniegšanas raundam – 1. oktobrim – aicinām konsultēties ar aģentūras darbiniekiem.

Projektu īstenošanai sadarbībā ar Partnervalstīm finansējums ir pietiekams. 

Nepalaid garām iespēju piedalīties projektu naktī, kas notiks no 21. uz 22. augustu. Plašāka informācija šeit>>