Papildus pieteikšanās projektam "Pluss" līdz 17. aprīlim

Projekta „PLUSS” jauniešu komanda aicina Tevi - atraktīvu, radoši domājošu un komunikablu jaunieti, palūkoties uz pasauli plašāk un piedalīties lieliskā piedzīvojumā – kļūt par projekta dalībnieku. Raksti uz plussprojekts[at]gmail.com līdz 17.aprīlim un saņem dalībnieka anketu.

„PLUSS” ir projekts, kas paredzēts, lai veicinātu iecietību un lauztu stereotipus, kas saistīti ar dažādām jauniešu grupām. Grupas, kuras kopā darbosies projekta aktivitātēs:
CAIeN ieslodzītie
LSKJ brīvprātīgie
jaunieši no dažādām kristiešu draudzēm
Cēsu jaunieši
Aktīvi jaunieši no visas Latvijas

Iesaistoties projektā,Tev būs iespēja strādāt komandā, diskutēt par dažādām tēmām, kā arī piedalīties interesantās aktivitātēs, kas palīdzēs Tev pašam gūt savu viedokli par dažādām tēmām saistībā ar labdarību, kristietību, nepilngadīgo cietumu u.c. jauniešiem aktuāliem jautājumiem. Tikai kopā strādājot mēs varēsim saprast cits citu un lauzt daudzos stereotipus, kas iesakņojušies sabiedrībā un rada nevajadzīgus ierobežojumus, neiecietību un diskrimināciju. Tam tā nav jābūt! Piesakies projektam un „izkāp no sava rāmja”.

Pieteikties var ikviens Latvijas jaunietis vecumā no 14 līdz 30 gadiem un jauniete no 18 līdz 30.

Dalībniekam jābūt gatavam 1-2 sestdienas no 2014.g. maija līdz decembrim piedalīties aktivitātēs Cēsīs (ceļa izdevumi tiek atmaksāti). Projekts ir sācies un turpināsies vēl 10 mēnešus. Par jau piedzīvoto lasi sociālajos tīklos.

Projekta mērķis ir sniegt iespēju CAIeN ieslodzītajiem, jauniešiem no - LSKJ, kristiešu draudzēm, dažādu organizāciju un biedrību aktīvistiem mācīties toleranci un socializēties savā starpā, radoši, aktīvi darbojoties un diskutējot par dažādu subkultūru raksturīgo dzīvesveidu un vērtībām.

Proejkts PLUSS ir projekta „Soli pa solim” idejas turpinājums. Kā jauniešiem gāja pirmajā projektā, satiekot vienaudžus ar citādākām dzīves vērtībām, pieredzi un interēm? To var uzzināt noskatoties video atskatu: http://www.youtube.com/watch?v=c4Ej0Qw1bC8 

 

Projekta dalībnieku iespaidi par pirmo reizi Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem (CAIeN):

„Tā bija pirmā reize kopā ar komandu, kā arī iespēja ieskatīties Sienas otrā pusē. Biju pārsteigts par puišu atvērtību un vēlmi piedalīties. Ceru mana dalība projektā būs vērtīga gan puišiem otrā pusē, gan jauniešiem, projekta dalībniekiem.” 
(Daniels)

„Radās jauni iespaidi par dzīvi „aiz žoga”. Vēlme arī turpmāk doties ar aktivitātēm kolonijā un lauzt gan savus, gan viņu stereotipus.” 
(Agnese)

„Kolonijas apmeklējums rada divējādas emocijas. Ir patiess prieks redzēt vairākos kolonijas audzēkņos/ieslodzītajos interesi par projektā piedāvātajām aktivitātēm, par sportu, mūziku, redzēt viņu līdzdalību. Tomēr rodas jautājums, vai šāda interese ir neviltota, un cik paliekoša vai pastāvīga tā var būt ārpus projekta robežām. Liekas, ka laiks un nestandarta pieeja ir atslēgas vārdi projekta veiksmīgai realizācijai.” 
(Evija)

 

Vairāk info, par to, kas notik projektā, meklē šeit:
http://www.draugiem.lv/projekts.solipasolim/ 
https://www.facebook.com/pages/Projekts-Soli-pa-Solim-Pluss/289123521157665 
https://twitter.com/ProjektsPluss 

Jautājumu gadījumā zvani vai raksti:
e-pasts: plussprojekts[at]gmail.com 
mob. 26758981 (Sigita)