NVO TV sarunas par EK jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk

Šī gada 5.decembrī plkst. 12.00 notiks interaktīvā diskusija, ko organizē NVO TV. Pārraides tēma būs - Eiropas Komisijas jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk. Interaktīvā diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies Eurodesk koordinatore Latvijā Marita Kroiča.

Diskusijas notiks „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta "NVO interneta televīzijas attīstība", projekta Nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/177, ietvaros. Projekts tiek īstenos EEZ finanšu instrumenta programmas "NVO fonds" 2009-2014.gada perioda programmā. Projekta ietvaros katru ceturtdienu plkst.12.00 notiks interneta TV pārraides, kuru mērķis ir nodrošināt Latvijā nevalstiskās organizācijas un visus interesentus ar komunikācijas platformu, kas optimizēs informācijas plūsmas, kuras ir domātas nevalstiskam sektoram un kura tiks realizēta ar interaktīvo interneta televīzijas starpniecību.

TV pārraidēs piedalīsies NVO pārstāvji un/vai jomu eksperti, un/vai publiskā sektora pārstāvji, kas iepazīstinās ar sevi, dalīsies ar savu pieredzi par sadarbību ar NVO un kādu to redz nākotnē, kāda ir NVO loma saistībā ar pārstāvēto organizāciju un Latvijā vispār, kā arī tiks sagatavoti video sižeti par NVO aktuālajiem jautājumiem.

Projekta organizatori aicina visas ieinteresētās nevalstiskās organizācijas sūtīt ierosinājumus NVO TV, kādus aktuālos jautājumus un kādas tēmas būtu nepieciešams aktualizēt nākošajās pārraidēs.
 

Informāciju sagatavoja Ginta Salmiņa
e-pasts: ginta.salmina[at]gmail.com
tālr.: +371 29256888