NVO TV saruna par kampaņu “Time to Move” un Eurodesk

Otrdien, 8. septembrī, plkst. 12.00 notiks interaktīvā diskusija, ko organizē NVO TV. Pārraidē notiks saruna par Eurodesk organizēto kampaņu "Time to Move". Kampaņa "Time to Move" visā Eiropā notiek no 2015. gada 21. septembra līdz 4. oktobrim un tās mērķis ir informēt sabiedrību par plašajām mobilitātes iespējām.

Latvijā kampaņu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem, kura mērķis ir informēt jauniešus par mobilitātes iespējām Eiropā, kā arī veicināt jauniešu aktīvu līdzdarbošanos sabiedriski politiskajā dzīvē.

Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Komunikācijas daļas vadītāja un Eurodesk koordinatore Latvijā Marita Kroiča.

Diskusija notiek "Baltijas Reģionālā fonda" īstenotā projekta "NVO interneta televīzijas attīstība" ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta ietvaros, katru otrdienu, notiks interneta TV pārraides, kuru mērķis ir nodrošināt Latvijā nevalstiskās organizācijas un visus interesentus ar komunikācijas platformu, kas optimizē informācijas plūsmas, kuras ir domātas nevalstiskam sektoram un kura tiek realizēta ar interaktīvās interneta televīzijas starpniecību. 

Vai arī Jūs vēlaties informēt citas nevalstiskās organizācijas par kādu Jūsu organizācijas aktuālo projektu, tēmu vai jautājumu? Ja vēlaties piedalīties pārraidē, sūtiet ziņu uz e-pastu brf.jaunatne[at]gmail.com vai zvaniet uz tālruni 26808042.


Informāciju sagatavoja Līga Siliņa
e-pasts: brf.jaunatne[at]gmail.com
tālr.: +371 26808042