NVO TV saruna par jauniešu brīvprātīgā darba iespējām starptautiskos pasākumos

Šī gada 29. jūlijā plkst. 12.00 notiks interaktīvā diskusija, ko organizē NVO TV. Pārraide būs par jauniešu brīvprātīgā darba iespējām starptautiskos pasākumos. Biedrība Latvijas Jaunatnes padome tuvākajās dienās izsludinās pieteikšanos jauniešiem no visas Latvijas dalībai Brīvprātīgo grupā. LJP Brīvprātīgo grupa nodrošinās brīvprātīgos starptautiskos pasākumos Latvijā, t.sk. Latvijas Prezidentūras Eiropas Savienības padomē pasākumos 2015.gada pirmajā pusgadā, Šveices konfederācijas finansētos pasākumos Latvijā 2014.gada 2.pusgadā un 2015.gada 1.pusgadā.

Papildus pārraidē runās arī par brīvprātīgo iespējām dažādos jauniešu organizāciju rīkotos starptautiskos jauniešu projektos, kļūstot par daļu no organizatoru grupas un Jauniešu Mediju grupu, kura savu darbu uzsāk šajās dienās. Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies Biedrības „Latvijas Jaunatnes padome” izpilddirektore Inese Šubēvica. 

Diskusija notiek „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta "NVO interneta televīzijas attīstība", programmas "NVO fonds" 2009-2014.gada perioda programmā. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta ietvaros 2014. gadā katru otrdien plkst.12.00 notiek interneta TV pārraides, kuru mērķis ir nodrošināt Latvijā nevalstiskās organizācijas un visus interesentus ar komunikācijas platformu, kas optimizē informācijas plūsmas, kuras ir domātas nevalstiskam sektoram un kura tiek realizēta ar interaktīvo interneta televīzijas starpniecību.  Projekta organizatori aicina visas ieinteresētās nevalstiskās organizācijas sūtīt ierosinājumus NVO TV, kādus aktuālos jautājumus un kādas tēmas būtu nepieciešams aktualizēt nākošajās pārraidēs.

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Siliņa
e-pasts: brf.jaunatne[at]gmail.com 
tālr.: +371 26808042