NVO tīklošanās un brīvprātīgā darba popularizēšanas diena „Brīvprātības platforma”

GODA LIETA būt brīvprātīgajam!
Jau trešo gadu Radošā apvienība jauniešiem TREPES aicina pieteikties Rīgas NVO tīklošanās un brīvprātīgā darba popularizēšanas dienai „Brīvprātības platforma”, kas notiks 19. jūlijā plkst.16-20 pie TC ORIGO.

Atceramies, ka šī tradīcija aizsākās 2011. gada septembrī, Rīgas Jauniešu mēneša ietvaros, kad kopā sanāca 11 jaunatnes organizācijas ar mērķi popularizēt sabiedrībai : “GODA LIETA būt brīvprātīgajam!”. Arī 2012. gadā ar TC ORIGO atbalstu notika šāds pasākums, kad kopā pulcējas ap 200 brīvprātīgo, jauniešu un senioru organizāciju biedri, talantīgi jaunieši, sabiedrībā pazīstamas personības, un vienojas kopīgā mērķī, iesaistot arī sabiedrību paust brīvprātību!

Šīs vasaras lielais pasākums ir Brīvā laika aktivitāšu projekta “Brīvprātības māja” aktivitāte, ko atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un TC ORIGO. Pasākumu jau trešo gadu vadīs mūziķis A.Kivičs un brīvprātīgā I.Ivaņinoka. Pasākums ir audzis arī ar starptautiskajiem partneriem, jaunatnes organizācijām no Itālijas, Rumānijas, Horvātijas, Slovākijas, Turcijas, kuri līdzdarbosies ES programmas “Jaunatne darbībā” ietvaros, biedrības “IESPĒJU RESURSI” jauniešu apmaiņas projektā “Active Lifestyle”.

Aicinām organizācijas pieteikties līdz 3. jūnijam, rakstot brivpratibasmaja.trepes@inbox.lv . Tikšanās par sadarbības iecerēm un resursiem  4. jūnijā plkst.18 Kr.Valdemāra ielā 106/108, mājas galā-TREPĒS.

Biedrība „Radošā apvienība jauniešiem TREPES” ir jauniešu un atbalsta personu apvienība, kas rīko sociālās iekļaušanas, brīvā laika aktivitāšu projektus. Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pages/Creative-association-for-youth-TREPES/2975... vai www.draugiem.lv/trepesvairoprieku/

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.