Notiks stāstu vakars par pieredzi starptautiskajos projektos

Baltijas Reģionālais fonds aicina uz "Lielo projektu stāstu vakaru", kura laikā būs iespēja iepazīties ar pieredzi dažādos starptautiskajos projektos, kas notika gada izskaņā un dzirdēt interesantas stāstus no šiem piedzīvojumiem.

Stāstu vakars norisināsies piektdien, 22.01.2016. plkst. 18.00 Jauniešu studijā "BaMbuss", Brīvības gatvē 204, Rīgā!

Šajā projektu stāstu vakarā varēsi uzzināt par 2015. gada 23.-26.novembrī notikušo konferenci "Towards Collaborative Practice - European Conference on Youth Work, Social Innovation, and Enterprise" Malmē, Zviedrijā, kurā piedalījās "Baltijas Reģionālā fonda" valdes locekle Ginta Salmiņa. Kā arī dzirdēt jauniešu stāstus par dalību programmas "Erasmus+” apmācību kursā Spānijā un Armēnijā un jauniešu apmaiņā kalnainajā Rumānijā.

Pasākuma laikā varēsi iepazīties ar gaidāmajiem projektiem, uzzināt kā tiem pieteikties un kādi ir nosacījumi, lai tajos piedalītos. Iepazīstināsim ar dažādiem projektu tipiem un stāstīsim, kāda ir atšķirība starp jauniešu apmaiņu, apmācību kuru, semināru, u.c. Uzzināsi, kas varētu derēt tieši Tev, un tuvākajām iespējām piedalīties projektos.

Pieteikšanās pasākumam - https://www.facebook.com/events/902374843211120/.

Sīkāka informācija pie projektu koordinatores Janas Janaites – +371 28284212/youth[at]brfonds.lv