Notiks filmas "Ja tu esi nabadzīgs, es esmu nabadzīgs" pirmizrāde Latvijā

Starptautiskajā brīvprātīgo dienā 5. decembrī plkst. 18.00 Birojnīcā (Berga Bazārā, Dzirnavu iela 84, k-2) notiks filmas "Ja tu esi nabadzīgs, es esmu nabadzīgs" pirmizrāde. Tajā 30 brīvprātīgie jaunieši no dažādām pasaules valstīm centušies atainot nabadzības dažādās sejas Āzijā, Eiropā, Āfrikā un Latīņamerikā. Pieteikšanās: līdz 4. decembrim!

"Šī filma tapusi vairāku mēnešu periodā. Tajā kā puzles gabaliņi salīmēti kopā cilvēku stāsti no Spānijas, Kamerūnas, Kolumbijas, Dānijas, Peru u.c. Mēs, divi latvieši, 10 mēnešus dzīvojām Indonēzijā, strādājot ar ielu bērniem. Filmā iekļauts mūsu filmētais materiāls, kas tapa nabadzīgā džungļu ciematiņā. Vizualizējām skolotājas dienasgrāmatu, kurā aprakstīta viņas cīņa ar ciemata vecākiem, lai pārtrauktu bērnu darbu ķieģeļu fabrikās," stāsta viena no filmas autorēm Eva Ikstena-Strapcāne.

E.Ikstena-Strapcāne filmu veidojusi, piedaloties ES programmā "Jaunatne darbībā", izmantojot Eiropas Brīvprātīgā darba apakšprogrammas iespējas. Pasākuma laikā interesenti varēs vairāk uzzināt par Eiropas Brīvprātīgā darba projektiem, kā arī citām "Jaunatne darbībā" iespējām – par to, kā savas idejas ietvert reālos projektos, piesaistot tiem ES finansējumu.

Pasākums ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās: līdz 2012. gada 4. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu šeit: http://ej.uz/n4z9

Par programmu "Jaunatne darbībā"
"Jaunatne darbībā" ir Eiropas Savienības programma, kas paredzēta 13 līdz 30 gadus veciem jauniešiem, un ir balstīta uz neformālo izglītību. Programma "Jaunatne darbībā" tiek īstenota no 2007. gada 1. janvāra līdz 2013. gada 31. decembrim ar kopējo budžetu 885 miljoni eiro.

Filmas pasaules pirmizrāde notiks 2012. gada 30. novembrī Briselē, kur pulcēsies visi projekta dalībnieki.

Kontaktinformācija:
Sanita Ozoliņa
E-pasts: sanita.o@actionprgroup.com
Tālr. 67114343