Noskaidrots „The mind of sight” skatītāju favorītfoto

Jauniešu apmaiņas projekta „Fotomoment” ietvaros, ko jūlija beigās ar programmas „Jaunatne darbībā”  atbalstu rīkoja Daugavpils vācu biedrība „ERFOLG” un integrācijas veicināšanas centrs „Kulturbunker Bruckhausen” Vācijā, no augusta beigām līdz novembrim kinoteātrī „Renesance” tika rīkota jauniešu fotoizstāde „The mind of sight”, kuras laikā izstādes viesi varēja nobalsot par savu favorītfoto.

Beidzot ir noskaidrots jauniešu fotoizstādes „The mind of sight” skatītāju favorītfoto! Fotogrāfiju izstādē „The mind of sight” bija apkopotas 40 jauniešu fotogrāfijas, kas tapušas jauniešu apmaiņas projekta „Fotomoment” laikā. Izstādes dalībnieki  -  dažāda vecuma jaunieši  no Vācijas un Latvijas savās fotogrāfijās vēlējās parādīt individuālo redzējumi par Daugavpils ikdienas dzīvi.

Visu izstādes laiku apmeklētāji varēja nobalsot par savām favorītfotogrāfijām. Šobrīd izstāde ir noslēgusies, un ir zināmi balsojuma rezultāti. Visvairāk balsu ir saņēmušas Finias fotogrāfijas, Sandras  foto „Featurless face”, Tatjanas foto „German lady”, taču vislielāko balsu skaitu ir ieguvusi Diānas  foto „Emotions”.

Paldies visiem fotoizstādes dalībniekiem un viesiem, sveicam Diānu ar izstādes „The mind of sight” favorītfoto titula iegūšanu.  Uz satikšanos citos ERFOLG pasākumos!