„Nestāsti par vijoli, nospēlē melodiju!” - apmācības Vidzemes reģiona jauniešiem !

Vidzemes reģiona jaunieti, aicinām Tevi piedalīties apmācībās „NESTĀSTI PAR VIJOLI, NOSPĒLĒ MELODIJU!”  - par komunikācijas un prezentācijas prasmju pilnveidošanu! Pieteikšanās: līdz 17. septembrim! Lasi tālāk aicinājumu!

Apmācību ietvaros TEV būs iespēja attīstīt un pilnveidot komunikācijas un prezentācijas prasmes savu personisko resursu stiprināšanai un mērķu sasniegšanai.

Šīs apmācības domātas Tev, ja vēlies:

• iepazīt labāk savu komunikāciju, esot kopā ar dažādiem cilvēkiem;
• uzlabot prasmes izteikt domas un attīstīt savu ideju;
• mācīties sniegt un saņemt konstruktīvu atgriezenisko saiti;
• ieklausoties sevī, mācīties domāt, analizēt un pieņemt lēmumus;
• uzzināt, kā šo prasmju pilnveidošana var palīdzēt Tev sasniegt personīgos mērķus!

Apmācības notiks divās daļās:

I posms 28. – 30.09.2012. viesu nams „Mīlmaņi”, Gulbenes novads
II posms 26. – 28.10.2012. viesu nams „Ezernieki”, Līgatnes novads

NB! Svarīgi, lai Tu vari piedalīties abās apmācību daļās visas dienas. Apmācības ir bezmaksas! Tiek segti uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumi. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz Tev pašam.

Apmācības virzīs:

28. - 30.septembrī  Baiba Āboliņa (nodibinājums "Pievienotā vērtība")
Gunta Grīnhofa (nodibinājums "Pievienotā vērtība")

26. – 28. oktobrī  Elīna Ķempele (biedrība "ISAP "Pagalms")
Gunta Grīnhofa (nodibinājums "Pievienotā vērtība")

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un sūti to līdz 2012. gada 17. septembrim uz e-pastu: Ilze.Leicane@gmail.com. Atbildi par dalību apmācībās sniegsim līdz 21.09.2012.

Piesakies pats/-i un pastāsti draugam! Pieteikties apmācībām var ikviens Vidzemes jaunietis vecumā no 17 līdz 25 gadiem neatkarīgi no dzīvesvietas, izglītības, veselības stāvokļa utt. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota tiem jauniešiem, kuri šobrīd nestrādā vai/un nemācās, vai/un ir no lauku apvidus.

Apmācības rīko v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros, sadarbībā ar Vidzemes reģionālo koordinatoru – Ilzi Leicāni, tālr.: +371 29234102, e-pasts: Ilze.Leicane@gmail.com