"Nekur nav tik labi kā mājās..."

Rēzeknes novada pašvaldības Ilzeskalna pagastā no 1.-30. jūnijam tiks realizēts projekts "Nekur nav tik labi kā mājās...".

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Projekta mērķis - pilsoniskās apziņas stiprināšana Ilzeskalna pagasta jauniešiem, caur kultūrvēsturiskā mantojuma un latvisko tradīciju prizmu.

Projektā piedalīsies 20 Ilzeskalna pagasta jaunieši vecumā no 13-20 gadiem. Jauniešiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs:

  • apmācībās "Skatīt caur objektīvu" - jaunieši apgūs fotografēšanas un filmēšanas amatierprasmes, zināšanas un iemaņas;
  • veloekspedīcijā "Ilzeskalna pagasts laikmeta griežos" - jaunieši iepazīs Ilzeskalna pagasta kultūrvēsturisko mantojumu, dabu, tradīcijas;
  • seminārā - diskusijā "Es un mana piederības sajūta ..." - jaunieši dalās pieredzē un viedokļos  par piederības sajūtu savai valstij;
  • foto un video stāsta "Nekur nav tik labi kā mājās ..." izveidē - jaunieši veidos stāstu par dzimto pagastu;
  • foto un video stāsta "Nekur nav tik labi kā mājās ..." prezentācijā - jaunieši prezentē projekta laikā paveikto Ilzeskalna pagasta iedzīvotājiem, jauniešiem no citiem pagastiem, masu mediju pārstāvjiem.

Projekta realizācijas procesā tiks veicināta Ilzeskalna pagasta jauniešu valstsgriba un piederības sajūta Latvijai.

Jauniešu radīts stāsts "Nekur nav tik labi kā mājās ..." būs dāvana Latvijas simtgadei!

Informāciju sagatavoja:
Velga Lāce
laaciitee7[at]inbox.lv
t:26670347