„Mērķē augstāk!” - apmācības Zemgales jauniešiem !

Tev nav skaidrs, kā atrast savu mērķi un kam tas vispār ir vajadzīgs? Varbūt Tu zini, ko vēlies, bet nezini, kā to sasniegt? Tev trūkst atbalsta savu ideju sasniegšanā? Ja atbildēji apstiprinoši uz kaut vienu šiem jautājumiem, tad  piesakies neformālās izglītības apmācībām "Mērķē augstāk!" Zemgales reģiona jauniešiem vecumā no 17 līdz 25 gadiem. Apmācības notiks 2013. gada 1. - 3. martā un 12. - 14. aprīlī. Pieteikšanās: līdz 18. februārim!

Apmācības notiks 2 daļās, viesu namā „Bērzkalni", Īslīces pagastā, Bauskas novadā. Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās:
1. daļa - 2013. gada 1. - 3. marts (3 pilnas dienas)
2. daļa – 2013. gada 12. – 14. aprīlis (3 pilnas dienas)

Šo apmācību mērķis – apzināties savas iespējas atrast savu mērķi un sasniegt to jeb kā sasniegt to, ko TU vēlies.

Piedaloties apmācībās, Tev būs iespēja mācīties citādi un:
-iepazīt labāk sevi un citus jauniešus no Zemgales reģiona;
-uzzināt, kā sasniegt to, ko TU vēlies;
-gūt prieku no tā, ko Tu dari un darīt to, kas Tev sagādā prieku;
-gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas;
-pavadīt divas vērtīgas un interesantas nedēļas nogales!

Svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās. Apmācību dalībnieku skaits ierobežots.

Apmācības ir BEZMAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai.

Apmācības vadīs: Sintija Lase un Kaspars Liepa
       
Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un sūti to līdz 2013. gada 18. februārim uz e-pastu: evita.fridrihsone@redcross.lv vai pa faksu: 67336652.

Kontaktinformācija:
Evita Fridrihsone
Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
padomes priekšsēdētāja

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, kas ir JSPA reģionālais sadarbības partneris apmācību rīkošanā LR Kurzemes un Zemgales plānošanas reģionā, Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.