„Mērķē augstāk!” - apmācības Rīgas jauniešiem !

Vēl nezini, kāds ir TAVS mērķis un kam tāds vispār ir vajadzīgs? Varbūt jau zini, ko vēlies, bet nezini, kā to sasniegt? TEV ir sava ideja, bet trūkst atbalsta vai iedvesmas, lai to realizētu? Ja atbildēji ar “jā” uz kaut vienu šiem jautājumiem, piesakies neformālās izglītības apmācībām "Mērķē augstāk!" Rīgas reģiona jauniešiem (vecumā no 17 līdz 25 gadiem). Pieteikšanās: līdz 25. februārim!

Apmācības notiks 2 daļās: 1.daļa -  2013. gada 8.-10. martā (viesu nams „Ievu līcis”, „Umuri”, Tomes pagasts, Ķeguma novads) un 2.daļa - 2013. gada 19.-21. aprīlī („Baltvilla”, Senču prospekts 45, Baltezers, Garkalnes novads).

Apmācību mērķis: apzināties savas iespējas atrast savu mērķi un arī sasniegt to jeb kā sasniegt to, ko vēlies tieši TU!

Piedaloties apmācībās, Tev būs iespēja mācīties citādi un:
-labāk iepazīt sevi un citus jauniešus no Rīgas reģiona;
-uzzināt, kā sasniegt to, ko TU vēlies;
-gūt prieku no tā, ko TU dari un darīt to, kas TEV sagādā prieku;
-gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas;
-interesanti un noderīgi pavadīt divas nedēļas nogales!

Dalībnieku profils: Rīgas reģiona jaunieši vecumā no 17 līdz 25 gadiem. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās. Apmācību dalībnieku skaits ierobežots.

Apmācības vadīs:
1. daļa: 8.-10. marts - Ilze Jozēna un Lauma Žubule
2. daļa: 19.-21. aprīlis – Ilze Jozēna un Nataļja Gudakovska

Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai.

Sūti pieteikuma anketu uz e-pasta adresi: ginta.salmina@gmail.com līdz 2013.gada 25. februārim! Rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada 27. februārim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani - Ginta Salmiņa, tālr.: 29256888 / ginta.salmina@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu „Baltijas reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.