„Mērķē augstāk!” - apmācības Latgales jauniešiem!

TEV ir mērķis, bet nezini, kā to sasniegt? Varbūt vēl nezini, kāds ir TAVS mērķis? Ir sava ideja, bet trūkst atbalsta vai iedvesmas, lai to realizētu? Piedalies Latgales reģiona jauniešu apmācībās „Mērķē augstāk!”! Pieteikšanās: līdz 1. martam!

Apmācības notiks 2 daļās: pirmā daļa 15.-17.03. viesnīcā „Kolonna Hotel Rēzekne”, Rēzeknē, un otrā daļa 26.-28.04. viesu namā „Rāznas līcis”, Rēzeknes novadā. Apmācību mērķis ir apzināties savas iespējas atrast savu mērķi un sasniegt to jeb kā sasniegt to, ko TU vēlies! Apmācību programma

Tavi ieguvumi:
•    iepazīsi labāk sevi un citus jauniešus no Latgales reģiona;
•    uzzināsi, kā sasniegt to, ko Tu vēlies;
•    gūsi jaunu pieredzi, kontaktus un idejas;
•    pavadīsi divas vērtīgas un interesantas nedēļas nogales!

Ja Tu:
•    esi Latgales reģiona jaunietis/jauniete vecumā no 17 līdz 25 gadiem,
•    vēlies sevi attīstīt, izvirzīt un sasniegt mērķus,
•    vari piedalīties abās apmācību daļās,
PIESAKIES!

Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās.

Par dalību apmācībās Tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai – 1. daļā līdz viesnīcai „Kolonna Hotel Rēzekne” (http://www.hotelkolonna.com/hotel-rezekne/lv/), 2. daļā līdz viesu namam „Rāznas līcis” (http://www.raznaslicis.lv/), kur ērti var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.

Apmācības vadīs: Aleksandrs Oļeiņikovs un Inese Priedīte.

Apmācību noslēgumā saņemsi apliecinājumu par dalību apmācībās.

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi daina.krivina@gmail.com līdz 2013. gada 1. martam.

Vietu skaits ir ierobežots – 22 dalībnieki. Informāciju par to, vai esi apstiprināts dalībai apmācībās, personīgi saņemsi 5. martā.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvani vai raksti:

Daina Kriviņa
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 29354884
E-pasts: daina.krivina@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.