„Mērķē augstāk!” - apmācības Kurzemes jauniešiem!

Vēl nezini, kāds ir TAVS mērķis un kam tāds vispār ir vajadzīgs? Varbūt jau zini, ko vēlies, bet nezini, kā to sasniegt? TEV ir sava ideja, bet trūkst atbalsta vai iedvesmas, lai to realizētu? Ja atbildēji ar “jā” uz kaut vienu šiem jautājumiem, piesakies neformālās izglītības apmācībām "Mērķē augstāk!" Kurzemes reģiona jauniešiem (vecumā no 17 līdz 25 gadiem). Pieteikšanas: līdz 1. martam!

Apmācības notiks 2013. gada 15.-17.martā (viesnīca „Virkas muiža”, Kuldīga) un 2013. gada 26.-28.aprīlī (viesu nams „Ventaskrasti”, Ventspils novadā).

Apmācību mērķis: apzināties savas iespējas atrast savu mērķi un arī sasniegt to jeb kā sasniegt to, ko vēlies tieši TU!

Piedaloties apmācībās, Tev būs iespēja mācīties citādi un:
•    labāk iepazīt sevi un citus jauniešus no Kurzemes reģiona;
•    uzzināt, kā sasniegt to, ko TU vēlies;
•    gūt prieku no tā, ko TU dari un darīt to, kas TEV sagādā prieku;
•    gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas;
•    interesanti un noderīgi pavadīt divas nedēļas nogales!

Dalībnieku profils: Kurzemes reģiona jaunieši vecumā no 17 līdz 25 gadiem. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās. Apmācību dalībnieku skaits ierobežots.

Apmācības vadīs:  Ieva Upesleja un Staņislavs Babins

Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai.

Sūti pieteikuma anketu uz e-pasta adresi: evita.fridrihsone@redcross.lv vai faksu 67336652 līdz 2013. gada 1. martam! Rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada 4. martam. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Evita Fridrihsone, mob. tālr.: 26430961 vai tālr.: 67336653, vai raksti evita.fridrihsone@redcross.lv

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūram (JSPA) sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (JSPA reģionālais sadarbības partneris Kurzemes un Zemgales reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.