Meklējam viesģimenes Liepājā

Lieliska iespēja Tev un Tavai ģimenei pavadīt trīs dienas kopā ar jaunieti no Japānas, uzzinot par viņa/viņas dzīvi Japānā un parādot Latvijas skaistākās vietas, kultūru, tradīcijas un vēsturi. Viesģimenes tiek meklētas 11 japāņu jauniešiem, Starptautiskās jaunatnes attīstības apmaiņas programmas dalībniekiem no 14. līdz 16. septembrim (piektdienas pēcpusdiena – svētdienas pusdienas laiks).

Meklējam ģimenes:

  •  kuras dzīvo Liepājā vai tuvā tās apkārtnē;
  •  kuras veido precēts pāris un viens vai vairāki bērni;
  •  kur vismaz viens no ģimenes locekļiem runā angļu vai japāņu valodā (vismaz sarunvalodas līmenī);
  •  kas sestdienu, 15. septembri pilnu dienu varētu veltīt, lai visa ģimene kopā  pavadītu laiku ar japāņu jaunieti dažādās aktivitātēs, parādot Latvijas kultūru un tradīcijas (piemēram, doties ekskursijās, kopā gatavot maltītes, doties sēņot vai ogot, doties izbraucienā uz jūru, apciemot vecvecākus, apmeklēt kādu kultūras pasākumu utt.)

Tā būs neaizmirstama pieredze Tavai ģimenei – iespēja iepazīt lielisku cilvēku no citas kultūras un iegūt draugu Japānā!

Pieteikšanās:
Darya Goga, dashagoga[at]gmail.com, 23378897

* Apmaiņas programmas mērķis ir veidot labāku sapratni un draudzīgas attiecības starp Latvijas un Japānas jauniešiem, tādējādi stiprinot starptautisko sadarbību un dodot iespēju jauniešiem labāk iepazīt un izprast abu valstu kultūru un sabiedrību, kā arī veicināt jauniešu līderību globālā līmenī. Programmas ietvaros no 8. līdz 24. septembrim Latvijā viesosies Japānas jauniešu grupa, kopā ar Latvijas jauniešiem apmeklējot dažādas organizācijas, valsts un pašvaldības iestādes, piedaloties diskusijās un iepazīstot Latvijas kultūru un vēsturi.
Programmu finansē Japānas valdība, un Latvijā to koordinē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.