Maijā notiks starpkultūru festivāls „Otrpus Vidusjūrai 2014”

Šogad starpkultūru festivāls, kurš ir kļuvis par būtisku daļu no Annas Lindes EuroMed fonda starpkultūru dialogam (ALF) Latvijas tīkla aktivitātēm, notiks jau ceturto reizi. Tā nosaukums būs „Otrpus Vidusjūrai 2014”. Festivāla mērķis ir veicināt sadarbību ar dienvidu un austrumu Vidusjūras reģionu[1], ļaujot pasākumu dalībniekiem labāk iepazīt un izprast reģiona kultūru caur dažādiem tās aspektiem un atklājot kopīgo, atšķirīgo un interesanto.

Festivāls sastāvēs no dažādiem izglītojošiem, izklaidējošiem un kultūras pasākumiem, ko organizēs Annas Lindes fonda tīkla organizācijas sadarbībā ar citām institūcijām/organizācijām – radošās darbnīcas, izstādes, filmu skates, “tematiskie vakari”, deju meistarklases/paraugdemonstrējumi, valodu lekcijas, semināri, diskusijas, ēdienu degustācijas, fotoizstādes, koncerti, u.c.

Festivāls notiks no 19. līdz 25.maijam. Tā atklāšanas pasākums ar dažādu amatpersonu un ekspertu piedalīšanos notiks Rīgā 19.maijā, savukārt noslēguma pasākums, kas vienlaicīgi būs arī festivāla kulminācija, notiks 25.maijā Cēsīs. Noslēguma pasākums tiks veidots kā daudzveidīgs notikumu, aktivitāšu un priekšnesumu piedāvājums ikvienam interesentam. Uz visiem pasākumiem un aktivitātēm festivāla ietvaros ieeja būs bez maksas. 

Par iepriekšējā gada festivālu vari izlasīt šeit:
http://www.annaslindesfonds.lv/otrpus-vidusjurai-2013/ 

Aicinām visus interesentus aktīvi iesaistīties dažādu izglītojošu un kultūras pasākumu organizēšanā festivāla ietvaros, vai atbalstīt citas organizācijas nodrošinot ekspertus, māksliniekus, telpas vai citādi iesaistoties. Savu ideju realizēšanai piedāvājam finansiālu atbalstu, ko var iegūt piesakot savu ieceri IDEJU KONKURSAM.

Labāko ideju autoriem būs iespēja realizēt savu aktivitāti festivāla ietvaros. 

Vairāk par IDEJU KONKURSU uzzini šeit:
http://www.annaslindesfonds.lv/aktualitates/izsludinam_ideju_konkursu_194 

 

 

[1] Alžīrija, Ēģipte, Izraēla, Jordānija, Libāna, Mauritānija, Maroka, Sīrija, Tunisija, Turcija un Palestīniešu pašpārvalde