Latvija sākas ar Tevi – kļūsti par prezidentūras vizītkarti!

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē norisināsies 2015.gada pirmajā pusē. Tās laikā Rīgā notiks aptuveni 200 dažādu pasākumu. Latviju apmeklēs vairāk nekā 25 000 ārvalstu viesu, tajā skaitā ES dalībvalstu un institūciju augstākās amatpersonas, kā arī ārvalstu prese. Latvija šajā laikā būs visas Eiropas Savienības uzmanības centrā, tādēļ svarīgi viesiem radīt vislabāko iespaidu.

Arī Tu vari palīdzēt nest Latvijas vārdu pasaulē, kļūstot par prezidentūras vizītkarti un gādājot, lai mūsu ciemiņi tiktu viesmīlīgi uzņemti! Vienlaikus iesaistoties prezidentūras praktikantu programmā, Tu iegūsti pieredzi tik ļoti nozīmīgā notikumā – prezidentūrā ES Padomē.

Prakse norisināsies no 2014.gada 1.novembra līdz 2015.gada 30.jūnijam. Tava slodze prezidentūras praktikantu programmā būs no 40 līdz 60 stundām mēnesī, tādēļ praksi varēsi apvienot ar studijām. Darba laiks būs atkarīgs no prezidentūras pasākumu kalendāra, ar kuru mēs Tevi laikus iepazīstināsim. Taču rēķinies, ka nereti pasākumi notiks arī brīvdienās, agrās rīta un vēlās vakara stundās.


Iepazīsties ar prakses noteikumiem un piesakies!

Informāciju meklē: http://www.es2015.lv/lv/prakse