Latgales reģiona jauniešu apmācības 2 daļās „Mērķē augstāk!”

TEV ir mērķis, bet nezini, kā to sasniegt? Varbūt vēl nezini, kāds ir TAVS mērķis? Ir ideja, bet trūkst atbalsta vai iedvesmas, lai to realizētu? Ja Tevi tas ieinteresēja, piedalies Latgales reģiona jauniešu apmācībās „Mērķē augstāk!”, kas notiks 2 daļās: pirmā daļa 13.09.-15.09. viesnīcā „Kolonna Hotel Rēzekne”, Rēzeknē, un otrā daļa 18.10.-20.10. viesu namā „Rāznas līcis”, Rēzeknes novadā. Pieteikšanās: līdz 02. septembrim!

Piedalies Latgales reģiona jauniešu apmācībās „Mērķē augstāk!” un Tu:

•    iepazīsi labāk sevi un citus jauniešus no Latgales reģiona;
•    uzzināsi, kā sasniegt to, ko Tu vēlies;
•    gūsi jaunu pieredzi, kontaktus un idejas;
•    pavadīsi divas vērtīgas un interesantas nedēļas nogales!

Apmācības notiks 2 daļās: pirmā daļa 13.09. -15.09. viesnīcā „Kolonna Hotel Rēzekne”, Rēzeknē, un otrā daļa 18.-20.10. viesu namā „Rāznas līcis”, Rēzeknes novadā. Apmācību programma

Ja Tu:
•    esi Latgales reģiona jaunietis/jauniete vecumā no 17 līdz 25 gadiem,
•    vēlies sevi attīstīt, izvirzīt un sasniegt mērķus,
•    vari piedalīties abās apmācību daļās,

PIESAKIES!

Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās.

Par dalību apmācībās Tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai – 1. daļā līdz viesnīcai „Kolonna Hotel Rēzekne” (http://www.hotelkolonna.com/hotel-rezekne/lv/), 2. daļā līdz viesu namam „Rāznas līcis” (http://www.raznaslicis.lv/), kur ērti var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.

Apmācības vadīs: Ieva Garjāne un Nataļja Gudakovska

Apmācību noslēgumā saņemsi apliecinājumu par dalību apmācībās.

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi mudite.kiselova@gmail.com līdz 2013. gada 02. septembrim.

Vietu skaits ir ierobežots – 22 dalībnieki. Informāciju par to, vai esi apstiprināts dalībai apmācībās, personīgi saņemsi 06. septembrī.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvani vai raksti:

Mudīte Kiseļova
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 26467137
E-pasts: mudite.kiselova@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.