Kurzemes reģiona apmācības "Projektu darbnīca" par jaunatnes jomas projektu sagatavošanu programmas "Erasmus+" ietvaros

Kurzemniek! Vēlies iegūt vairāk informācijas par ES programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" projektiem? Tev ir projekta ideja, bet nepieciešams atbalsts starptautiska projekta sagatavošanā? Vēlies iegūt vai uzlabot projekta rakstīšanas prasmes? Ja atbildēji ar "jā" uz vismaz vienu no šiem jautājumiem, līdz 14. novembrim piesakies apmācībām!

Apmācību mērķis: veicināt dalībnieku izpratni par programmas "Erasmus+" atbalstu starptautiskām aktivitātēm jaunatnes jomā: jauniešu apmaiņas projektiem, jaunatnes darbinieku mobilitātēm un iniciatīvas projektiem.

Apmācību norises laiks: 2014. gada 29.-30. novembrī Kurzemes reģionā, viesu namā "Virkas muiža", Kuldīgā.

Piedaloties neformālās izglītības apmācībās, Tev būs iespēja:

  • iegūt informāciju par programmu "Erasmus+";
  • attīstīt savas idejas nākotnes projektam "Erasmus+" programmā;
  • uzlabot vai iegūt projekta rakstīšanas prasmes;
  • iepazīt citu organizāciju pārstāvjus, gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas.


Dalībnieku profils: Organizāciju pārstāvji, jaunieši un jaunatnes darbinieki, kuriem ir ideja un to varētu īstenot kā starptautisku jaunatnes jomas projektu "Erasmus+" programmā. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota organizāciju pārstāvjiem, kuri pieteikumā būs skaidri izklāstījuši savu projekta ideju un plāno iesniegt projektus 2015. gadā. Iepriekšēja projektu pieredze nav obligāta. Ņemot vērā, ka dalībnieku skaits apmācībās ir ierobežots, no vienas organizācijas tiks aicināts piedalīties viens pārstāvis.
   
Apmācību vieta un laiks: 29.-30.novembris, viesu nams "Virkas muiža", Kuldīga (http://www.hotelvirka.lv/?m=56&lang=lv)

Apmācības vadīs: Ginta Salmiņa un Māris Grāvis

Apmācības notiks pilnas 2 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar programmas "Erasmus+" atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Tev pašam/-ai jāsedz tikai ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu.

Piesakies līdz 2014. gada 14. novembrim, aizpildot anketu elektroniski: http://ieej.lv/projektudarbnicakur!

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014. gada 19. novembrim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani: Laura Riekstiņa, tālr.: 22046231/ laura.riekstina[at]redcross.lv