Kurzemes jauniešu reģionālais forums „Ievirzi Kurzemi!”

Jaunieši, jauniešu centru darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, brīvprātīgie jaunatnes darbinieki - tiekamies vēja un jūras pilsētā Liepājā, lai dalītos ar savu pieredzi, dzirdētu veiksmes stāstus, veidotu sadarbību, uzzinātu par inovācijām un ilgstpējīgu attīstību jaunatnes jomā, un radītu idejas nākotnes sadarbības projektiem! Kur vienuviet nobaudīt „Kurzemnieku brokastis” un apmeklēt „Pasaules kafejnīcu”, uzzināt Kurzemes veiksmes stāstus un stāstus ar starptautisku skatījumu, gūt jaunu pieredzi un piedzīvot dažādību diskusijās un „Pilsētas medībās”? Piedalies Kurzemes jauniešu reģionālajā forumā „Ievirzi Kurzemi!”! Forums notiks 2013. gada 10.- 11. maijā viesnīcā „Europa City Amrita" (Liepāja). Pieteikšanās: līdz 3. maijam!

Foruma mērķis ir veicināt sadarbību starp jauniešiem un citām jaunatnes jomā iesaistītām un ieinteresētām pusēm Kurzemē, lai satiktos, dalītos pieredzē, diskutētu par jaunatnes jomā aktuālām tēmām, aktīvi līdzdarbotos un interesanti un vērtīgi pavadītu laiku! Programma

Dalība forumā ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un foruma materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz foruma norises vietai - viesnīcai „Europa City Amrita”, Rīgas ielā 7/9, Liepājā (http://www.groupeuropa.com/europa_city_lv/amrita_liepaja/).

Lai pieteiktos forumam, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi youth@redcross.lv  līdz 2013. gada 3. maijam.

Piesakies pats un aicini kolēģus/draugus/paziņas!

Forumu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar biedrību „Development Bulb” un biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (JSPA reģionālais sadarbības partneris Kurzemes un Zemgales reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.