„Kultūršarms” aicina uz Francijas kultūras vakaru!

29.jūlijā  plkst.18.00 aicinām uz Francijas kultūras vakaru, viesojoties pie francūzietes Marie Delmas, kura kā Eiropas Brīvprātīgā darba programmas brīvprātīgā darbojas Jauniešu studijā „Bambuss” ( Brīvības gatvē 204, Rīgā). Šoreiz kluba aktivitāte notiks Marie jaunajās mājās, jo kā saka tautā –„palīdzot pat mājas sienas”. Baudīsim Francijas izdaudzināto un izsmalcināto kultūru kopā, tāpēc aicinām mums pievienoties!

Kultūršarms ir jauniešu klubs, kura dalībnieki ir  jaunieši ar dažādu etnisko, kultūras, reliģisko un lingvistisko pamatu un mantojumu , kuri dzīvo, strādā, mācās Rīgā. Katras nedēļas otrdienā pulkst.18 kluba aktivitātes notiek Brīvprātības mājā, Mūkusalas ielā 72/3 stāvā (zvanu poga TREPES), Rīgā. Projektu astoņu mēnešu garumā realizē biedrība Radošā apvienība jauniešiem TREPES sadarbībā ar daudzu kultūru pārstāvjiem un biedrībām.

Kluba aktivitāšu laikā   jaunieši apgūst latviešu valodas pielietojumu komunikācijā un dalās savā pieredzē ar latviešu valodas apguvi pašmācības ceļā. Laikā no projekta sākuma ir notikušas daudzas aktivitātes, starpkultūru iepazīšanās, kopīgs brīvprātīgais darbs, Latvijas Valstisko vērtību apzināšanās, diskusijas par latviskajām vērtībām. Ļoti iecienīti ir kultūru vakari. Jau notikuši Vācijas, Gruzijas, Arābu, Indijas kultūru vakari un tos mums palīdzējuši veidot šo kultūru jaunieši, kuri dzīvo, mācās vai strādā uz šo brīdi Latvijā. 

Viss tikai turpinās-mūs gaida Francijas, Brazīlijas, krievu, ukraiņu, baltkrievu un Nigērijas kultūru vakari. Rudenī dažādu kultūru jaunieši veidos starpkultūru izglītības stundas skolās, Miera dienas akciju TC ORIGO un Jauniešu konferenci „Kultūršarms : vieno vai šķir?”.

Aicināts ikviens interesents!

https://www.facebook.com/pages/Kult%C5%ABr%C5%A1arms/526132997499675 

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības,kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. 

 

Informāciju sagatavoja:
Ramona Liepiņa
Projekta  ''Kultūršarms'' vadītāja