Koučinga degustācijas nedēļa

Aicinām VISUS jaunatnes darbiniekus, jauniešus un vecākus reģistrēties š.g. 20.maija „Nākotnes izlases” otrdienas pasākumiem par koučingu, ko rīko Rīgas koučinga skola sadarbībā ar icoachyou.pro un Ēriksona kouču komandu ICF Starptautiskās nedēļas ietvaros (19.05.2014 – 24.05.2014).

Izmantojiet iespēju, jo tikai vienreiz gadā visi pasākumi ir BEZMAKSAS.

20.maijā aicinām:

Skolotājus un speciālistus, kas strādā ar jauniešiem iepazīties ar koučingu un jaunām inovatīvo pieeju jaunieša/skolēna atbalstam viņa dzīves gaitā un mācību procesā.

Jauniešus vecumā no 15 – 18 gadiem kopā atrast atbildes uz katram jaunietim aktuāliem jautājumiem: Kādu nākotni izvēlēties? Ko darīt pēc skolas? Kādu profesiju un augstskolu izvēlēties? Kā saprast, ko es vēlos dzīvē? Kādi ir mani dzīves mērķi? Kā es varu tos sasniegt? Ar ko sākt un panākt to, ko vēlos?

…un uzzināt, kas ir koučings un kā tu to var izmantot savu mērķu definēšanai, atklāsi savas stiprās puses un iepazīsies ar citiem lieliskiem un aktīviem jauniem cilvēkiem, kuri tāpat kā TU paši grib veidot savu nākotni.

Vecākus atklāt caur koučingu, kā jūs un jūsu ģimene var kļūt par jaunieša dzīves spēka un iedvesmas avotu?!

Vairāk informācijas par „Nākotnes izlases” dienas pasākumiem šeit.

Dalība pasākuma ir garantēta tikai tad, ja esi piereģistrējies „Koučinga degustācijas nedēļas” otrdienas pasākumu mājas lapā: www.erickson2014.mozello.lv/programma/otrdiena 

Š.g. no 19. līdz 25. maija Rīgas koučinga skola sadarbībā ar icoachyou.pro un Ēriksona kouču komandu ICF Starptautiskās nedēļas ietvaros rīko „Koučinga degustācijas nedēļu”, kuras ietvaros Rīgā visas nedēļas garumā notiks dažādi pasākumi un treniņi veltīti koučingam.

Lejupielādēt visu pasākumu programmu var šeit.

 

Pasākumu kopsavilkums