Kontaktu veidošanas seminārs „REAL DEAL”

Jaunatnes darbiniekiem, jauniešu līderiem vai citiem cilvēkiem, kas strādā ar jauniešiem (vecumā no 13 - 25 gadiem), ir iespēja pieteikties starptautiskam kontaktu veidošanas semināram „REAL DEAL”. Tajā varēsi atrast partnerus kvalitatīviem jauniešu apmaiņas projektiem. Pieteikties var gan iesācēji programmā „Jaunatne darbībā”, gan interesenti ar iepriekšēju pieredzi. Kontaktu veidošanas seminārs notiks 2013. gada 2.-7. aprīlī Igaunijā. Pieteikšanās: līdz 20. februārim!

„REAL DEAL” seminārā varēs vairāk uzzināt par ES programmu „Jaunatne darbībā”, kā arī izveidot konkrētu jauniešu apmaiņas projekta plānu, ko, pēc semināra pilnveidojot, varēs iesniegt uz kādu no šā gada projektu iesniegšanas termiņiem: 1. maiju vai 1. oktobri.

Lai piedalītos seminārā, tev jau var būt pieredze projektu veidošanā un īstenošanā – „REAL DEAL” būs iespēja gūt jaunas idejas. Tu vari būt arī iesācējs programmā „Jaunatne darbībā”– šajā gadījumā svarīgāka ir Tava motivācija strādāt ar starptautiskiem jauniešu projektiem, kā arī tas, lai atbilsti kritērijiem: vecums – vismaz 18 gadi, aktivitāte jaunatnes jomā, angļu valodas prasme, iesaiste darbā ar jauniešiem.

Darba valoda: angļu
Organizators: programmas „Jaunatne darbībā” Igaunijas Nacionālā aģentūra sadarbībā ar Maltas Nacionālo aģentūru
Līdzfinansējums: LVL 20

Pieteikšanās kontaktu veidošanas semināram iespējama līdz 2013. gada 20. februārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/tools/european-training-...

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par kontaktu veidošanas semināru angļu valodā: http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/rea...

Pirms došanās uz semināru Igauniju parunā ar jauniešiem, ar ko strādā ikdienā! Ierosini viņiem jauniešu apmaiņas projektu iespēju! Pajautā, ko viņi vēlētos darīt projektā, kādi jautājumi viņiem interesē, ko viņi vēlētos uzzināt par citām valstīm vai ko viņi varētu iemācīt citiem jauniešiem. Uzzini to un dalies ar šo informāciju  "REAL DEAL" Igaunijā!