Konference Ēģiptē “Democracy, citizenship and youth participation”

Vai Tu vēlētos diskutēt un uzzināt vairāk par jauniešu vietu un lomu demokrātiskajos procesos Euromed* reģionā?
Vai vēlies dalīties savās zināšanās par šo tēmu un būt dalībniekam nozīmīgā konferencē Ēģiptē?

Ja tava atbilde ir „jā” un ja esi jaunatnes darbinieks, apmācītājs, jauniešu līderis, projektu vadītājs vai jaunatnes politikas veidotājs, piesakies konferencei “Democracy, citizenship and youth participation”, kas notiks 2013. gada 4. – 5. septembrī Ēģiptē, Kairā. Pieteikšanās: līdz 15. jūlijam!

Konferences mērķis ir paaugstināt Euromed reģiona valstu sadarbības redzamību jaunatnes jomā un redzamību „Jaunatne darbībā” un  Euromed jaunatnes programmām.

Konferencē dalībniekiem būs iespēja dalīties pieredzē, projektos un sniegt labās prakses piemērus par jauniešu līdzdalību Euromed reģionā. Dalībnieki  varēs diskutēt par jauniešu situāciju un viņu aktīvo lomu sabiedrībā un politikas attīstīšanā. Konferences fokuss – dalībnieku loma un projektu attīstīšana Euromed reģionā. Konferencē piedalīsies arī politiķi, ministri, amatpersonas, vēstnieki un vietējās sabiedrības pārstāvji – Ēģiptes vietējās NVO, starptautiskās organizācijas, brīvprātīgie un citi, kuriem ir interese par konferences tēmu un kas ir gatavi sniegt ieguldījumu jauniešu līdzdalības, pilsonības un demokrātijas jautājumu attīstīšanā.  

Organizators: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Darba valoda: angļu
Dalībniekiem tiks nodrošinātas uzturēšanās izmaksas, bet ceļa izdevumi jāsedz pašiem.

Pieteikšanās apmācībām iespējama līdz 2013. gada 15. jūlijam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/tools/european-training-...

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par konferenci angļu valodā:  http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/dem...

*valstis, kas iesaistījušās Vidusjūras reģiona valstu savienībā
 
Papildus informācija:
Vladislava Šķēle
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore
E-pasts: vladislava.skele@jaunatne.gov.lv
Tālrunis: +37167358069