Ķekatu masku darbnīca

Ziemassvētkos, kā jau laika un pasaules pārradīšanas brīdī, zūd robežas, kas ikdienā atdala Šosauli no Viņsaules. Pa Viņsaules vārtiem pasaulē ienāk ne tikai svētību dāvājošie veļi, bet arī nelabie spēki, kuri nereti ieguvuši vilkaču un raganu veidolu. Tradicionāli pazīstamākie ķetatnieki ir lācis, kaza, zirgs, dzērve, buks, stārķis, govs, siena kaudze, Nāve, Velns, Dievs, Laima, dzīvais mironis, spoki, garā sieva, mazais vīriņš, ragana u.c. Lai arī tu vari iet ķekatās un būt ar savu īpašo masku, aicinām uz Ķekatu masku veidošanas darbnīcu!

KAD un KUR?
Svētdien, 22. decembrī plkst. 11.00 homo ecos: Zaļajā stāvā – Pārdaugavā, Ernestīnes iela 12, sētas māja, otrais stāvs.

KAS NOTIKS?
Taisīsim ķekatu maskas papjē mašē tehnikā, kā arī vienkāršākās tehnikās. Tā kā papjē mašē maskas, ko darbnīcā taisīsim, prasa divu dienu darbiņu, tad šoreiz taisīsim pašu maskas formu un to pabeigt (izkrāsot, izrotāt) varēsiet mājās, kad tā būs nožuvusi. Visi materiāli būs uz vietas, bet vēlams padomāt, kādu masku gribēsiet taisīt.

KAS VAR PIEDALĪTIES?
Jaunieši un pieaugušie, vecāki, bērni un vecāki ar bērniem. Visi, kas vēlas izveidot sev šī gada īpašo ķekatu masku.

KAS JĀŅEM LĪDZI?
•    Bļoda (apmēram  sejas izmērā).
•    Labs garastāvoklis un radošais gars.

PIESAKIES:
Darbnīca ir par ziedojumiem, bet iepriekš piesakies, aizpildot anketu.

“Ķekatu masku darbnīca” ir projekta “Eko turbulence 2″ radošo darbnīcu un ekspedīciju sērijas  pasākums. Projektā paredzēti vairāki lekciju vakari, radošās darbnīcas, lai veidotu eko kosmētiku, runātu par ūdens nozīmi, kā arī citi pasākumi.