Kā veiksmīgāk sagatavot projekta gala atskaiti?

Tev ir jāsagatavo projekta gala atskaite, bet nav īsti skaidrs, kā to darīt? Atnāc un noskaidro! JSPA organizē informatīvo semināru par projekta gala atskaišu sagatavošanu programmas „Jaunatne darbībā” projektos! Seminārs notiks 28. novembrī plkst. 11:00 (aptuvenais semināra laiks 2-3h) JSPA telpās Mūkusalas ielā 41, 2.stāvā.

Semināra laikā uzzināsi, kas jāņem vērā, aizpildot gala atskaišu formu un kādi dokumenti jāpievieno gala atskaitei. Tiks apskatītas visbiežāk pieļautās kļūdas, sagatavojot projekta gala atskaiti, un sniegts ieskats būtiskākajos ar finansēšanas nosacījumiem saistītajos jautājumos, kā arī sniegtas atbildes uz citiem interesentu jautājumiem.

Seminārs paredzēts projektu koordinatoriem, jauniešiem, organizāciju pārstāvjiem, kas īsteno projektus programmā „Jaunatne darbībā” un kuriem tuvākajā laikā būs jāsagatavo projekta gala atskaite.

Semināram var pieteikties līdz 2012. gada 21. novembrim, aizpildot anketu tiešsaistē http://ej.uz/nfqu Vietu skaits ierobežots – tāpēc pasteidzies un piesakies!