Jauniešus aicina piedalīties "Stopēšanas laboratorijā"

Jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” aicina jauniešus vecumā no 18 gadiem piedalīties apmācību seminārā „Stopēšanas laboratorija”, kas piedāvā atraktīvu un neierastu pieredzi, jaunu zināšanu apguvi, kā arī esošo papildināšanu.

„Stopēšanas laboratorija” paredzēta no 24.-26. maijam gan Rīgā, gan ārpus tās. Pasākuma laikā paredzēts paplašināt jauniešu pieredzi stopēšanas jautājumos, vienlaicīgi arī iegūstot pieredzi caur praktiskām situācijām reālā vidē. Apmācības paredzētas jauniešiem, kas iepriekš jau ieguvuši pieredzi stopējot, kā arī tiem, kas vēlas atklāt šo sfēru no jauna. Dalībniekiem būs iespēja gan dalīties ar pieredzi, gan paplašināt savu zināšanu un iemaņu loku. 

Pasākums notiek Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros. Pasākuma laikā droša un atbilstoša stopēšana tiek uzsvērta kā jauniešu līdzdalības veicināšana par šī jautājuma aktīvāku izpēti, jo īpaši vēršot uzmanību uz stopēšanu kā jauniešiem piemērotu pārvietošanos Eiropā, kā arī personīgo robežu noteikšanu un neierastu ceļošanas veidu Eiropas atklāšanā. 

Aicinām dalībniekus pieteikt savu dalību, aizpildot elektronisko anketu līdz š.g. 19. maijam. Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Šis projekts tiek finansēts ar programmas „Jaunatne Darbībā” un Eurodesk atbalstu. Šis materiāls atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa www.klubsmaja.lv

Informāciju sagatavoja:

Rita Bringa
Pasākuma „Stopēšana laboratorija” organizators
rita.bringa@klubsmaja.lv