Jauniešu apmaiņas projektu izvērtēšanas un pieredzes apmaiņas tikšanās

Lūdzam atsaukties! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra meklē jauniešus, kuri 2013.gadā ir īstenojuši jauniešu apmaiņas projektu/-us Latvijā vai devušies uz kādu apmaiņu ārvalstīs. Aģentūra uzskata, ka šie jaunieši ir godam nopelnījuši pavadīt trīs dienas jaukā kompānijā, daloties ar savu projektu pieredzi un materiāliem, iepazīstot jaunus cilvēkus un izdzīvojot pasākuma atmosfēru. Tieši tāds arī ir tikšanās mērķis - dalīties ar projektos gūto pieredzi un rezultātiem ar citiem projekta īstenotājiem, iegūt jaunus draugus un, iespējams, nākotnē izveidot jaunus, kopīgus jauniešu apmaiņas projektus. Tikšanās norise: 2013. gada 04.-06. oktobrī viesu namā „Debesu bļoda”. Pieteikšanās: līdz 23. septembrim!

Uz šo jauniešu apmaiņas projektu izvērtēšanas un pieredzes apmaiņas tikšanos var pieteikt 1 dalībnieku no katra apmaiņas projekta (tātad var būt vairāki dalībnieki no vienas organizācijas, ja tie ir piedalījušies atsevišķās apmaiņās).
Tikšanās, kas notiek ES programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros, notiks š.g. 04.-06.oktobrī viesu namā „Debesu bļoda”. Pieteikšanās: līdz 23.septembrim: http://ej.uz/f2ff

Pasteidzies, vietu skaits ir ierobežots!

Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar iepriekš minēto tikšanos, aicinām sazināties ar jauniešu apmaiņas projektu koordinatoru:

Edgars Knohenfelds,
Jauniešu apmaiņu projektu koordinators
edgars.knohenfelds@jaunatne.gov.lv,
tālr. 67358066
www.jaunatne.gov.lv