Jauniešu apmaiņas projektu izvērtēšanas un pieredzes apmaiņas tikšanās

Tas brīdis ir klāt! Beidzot esam sagaidījuši šo unikālo iespēju.. iespēju vienkopus satikties visiem, kas pēdējo divu gadu ietvaros (2011/2012) ir uzņēmuši apmaiņas dalībniekus vai devušies uz kādu jauniešu apmaiņas projektu, kura laikā ir satikti daudz interesanti cilvēki, risināti dažādi izaicinājumi un bijusi iespēja no tā visa vēl arī pašam mācīties un mācīt citus. Vai esi šādu jauniešu vidū?

Aicinām tieši Tevi - 2011. un 2012. gada īstenoto projektu koordinator/projektā tieši iesaistītais jaunieti vai viņam/-ai tuvu stāvošas personas no projekta aizsākumiem līdz noslēgšanai (var nebūt iesniegta projekta gala atskaite), lai kopā satiktos notikušo projektu un savstarpējas sadarbības izvērtēšanas pasākumā.

Projektu izvērtēšanas un pieredzes apmaiņas tikšanās notiks 2012. gada 12.- 14. oktobrī viesnīcā „Baltvilla”.

Ar dažādu radošu metožu palīdzību (šķēršļu/piedzīvojuma trase, radošas darbnīcas utt.), kopīgi atskatīsimies uz jau paveikto, viens otra pieredzi dažādu problēmu/izaicinājumu risināšanā un ar tikšanās laikā jauniegūto pieredzi attīstīsim savu mācīšanās pieredzi jaunā skatījumā, radot paliekošu materiālu citiem jauniešu apmaiņas projektu īstenotājiem.

Aicinām pieteikties līdz 2 personām no organizācijas (kuras iesaistītas visos projekta posmos).

Tālāka informācija par tikšanās laiku un līdzi ņemamām lietam tiks izsūtīta tuvāk pasākuma norisei.

Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet vai rakstiet-

Edgars Knohenfelds,
Jauniešu apmaiņu projektu administrators
edgars.knohenfelds@jaunatne.gov.lv,
tālr. 67358066
www.jaunatne.gov.lv

Paldies un cerot uz tikšanos un atkalredzēšanos!