Jauniešu apmaiņas projekts „Animate my life”

"Man šis projekts iesvesmoja domāt par animāciju veidošanu mājās. Šī bija laba angļu valodas prakse. Gribētu piedalīties animācijas projektos," pārdomās dalās jauniešu apmaiņas projekta "Animate my life" dalībnieks. Jauniešu apmaiņas projekts „Animate my life” norisinājās no 4. līdz 13. jūnijam Stopiņu novadā (Upelseju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā). Projekta ietvaros Latvijā ieradās seši jaunieši no Spānijas un Rumānijas, kuriem pievienojās arī jaunieši no Latvijas. Projekta mērķis bija, darbojoties starptautiskās komandās, veidot animāciju vai video par Eiropas Savienībai svarīgām tēmam.

Pirmajā apmaiņās dienā jaunieši iepazinās viens ar otru un piedalījās dažādās komandas veidošanas aktivitātēs, ka arī noklausījās eksperta prezentāciju par to, kā veidot video vai animāciju. Nākamajā dienā jaunieši devās ekskursijā, apmaklējot kinopilsētiņu "Cinevilla" un animācijas studiju „Annas 2”, kur smēlās iespaidus, kā top animācijas un filmas Latvijā. Pēc ekskursijas dienas katra valsts prezentēja savas valsts animācijas un kino vēsturi. Atlikušās apmaiņas dienas jaunieši starptautiskās komandās veidoja video, katrai grupai bija dotas dažādas tēmas - jauniešu līdzdalība, bezdarbs, veselīgs dzīvesveids, starpkultūru izglītība. Vienu video, kas tapa apmaiņas laikā, iespējams apskatīt http://www.youtube.com/watch?v=l6YooG_qsTg&feature=em-upload_owner

Ja arī tu vēlies realizēt savu ideju vietējā vai starptautiskā līmenī, tad ar plašāku informāciju vari iepazīties šeit http://www.jaunatne.gov.lv/lv/jaunatne-darbiba/programma-jaunatne-darbiba
Projektu realizēja biedrība „BUMMS” sadarbībā ar Stopiņu novada domi un Eiropas Savienības programas „Jaunatne darbībā” finansiālo atbalstu.

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.